Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :) UPDATE 26.10.2009 NEKE SLIKE

Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :) UPDATE 26.10.2009 NEKE SLIKE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

VR6Boki je napisao(la):
Skoro skroz drugi Golf sa ovim stopama i karambolkama, jos felge i boja kad dodju, bit ce neprepoznatljiv :D

Ajd drago mi je da je u dobre ruke otisao...

:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

nekako mi ovi branici ne leze na ovoj boji,al kad ga lakira doci ce to na svoje:cool:
 
Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

Super je Golf,samo ga kvare nalje,isto pokretna reklama ko oni kamiončići što se vozaju po gradu
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

Gotovo svako jutro ga vidim kad podjem na posao, valjda i taj momak ide naposao...Straha Bozija....Samo "njesta" plavo proleti i farba spada koliko se dere :D
 

sUx

Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

cnic_gsi je napisao(la):
Neznam sux meni je ljepsi bio u tvojim rukama al eto :icon_sad:

ma dobro brate i meni je jbg ,ali eto valjda ce doci u mostar na race pa da vidimo kolko ce on to odvoziti,jos je uradjena glava sad ,al nije isto vrijeme sigurno moja i njegova voznja al et, uzecu ja to da probam dole
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

poznajem momka zovu ga Honi,iz Gracanice je malo prije sam bio kod njega da vidim zvijer :cool::cool:
ima jos jednog kecmana GTD,s njega je poskido branike,stopke,farove i remus a izgleda da ce i 14" 8 i 9J felge(moje bivse)
I ne brinite se Golf je otisao u prave ruke,momak je lud za tuningom i sam radi taj posao.pozzz
 

sUx

Član
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

GreenDevil je napisao(la):
poznajem momka zovu ga Honi,iz Gracanice je malo prije sam bio kod njega da vidim zvijer :cool::cool:
ima jos jednog kecmana GTD,s njega je poskido branike,stopke,farove i remus a izgleda da ce i 14" 8 i 9J felge(moje bivse)
I ne brinite se Golf je otisao u prave ruke,momak je lud za tuningom i sam radi taj posao.pozzz

jest buraz sve sto si rekao si u pravu tako se zove momak i ima 2 keca mog plavog i gtd crnog :)
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

jesil vidio buduce felge sto ce ic na GTI-a???
necu ih nikad prezalit al bile mi male i bio je prenizak moj golf sa tim 14"jotarama :cool::cool::cool:
 
RE: Golf 1 GTI 2.0 16v BABAROGA od sUx :)

evo valjda se vide nemam vise slika nisu dugo bile kod mene
[attachment=23446][attachment=23445]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top