Golf 1 Cabrio by Ares_78

Golf 1 Cabrio by Ares_78

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Boja je tinta crna orginalna Seatova Nije pretamna. Na slikama ne dolazi do izrazaja kao na javi jos bolje izgleda uzivo. A stopke planiram zamijeniti kristalima ako nadjem nekada. Zasad ostaju ovi. Bolji su u svakom slucaju nego kad su bili klasika narndzasto crveni. Sad su malo ruzni jer su prasnjavi.
 
Član
Fin projekt, i ja imam golfa keca i lud sam za njima, sta mislis za krov novi stavljti ili neko da ti ga kroji. sretno sa kecom i evo ti koja slika za podrsku
 
Član
Bas ti hvala ;) Imam covjeka koji ce da mi odradi krov nije skup a dobro radi. Ovaj nije u tako losem stanju. Treba sredina da se uradi. Stranice su vec radjene ljetos. Hvala ti na slikama. Nadam se da ce sve ispasti kako sam zamislio. Je li ovo tvoj cabrio ili ?
 
Član
Ej frenki hvala puno. jos je ljepse uzivo ;) Vjeruj ja kad sam usao u lakirnicu nisam mogao vjerovati da je to moj auto ;) Totalno drugaciji :)
 
Član
Ares_78 je napisao(la):
Bas ti hvala ;) Imam covjeka koji ce da mi odradi krov nije skup a dobro radi. Ovaj nije u tako losem stanju. Treba sredina da se uradi. Stranice su vec radjene ljetos. Hvala ti na slikama. Nadam se da ce sve ispasti kako sam zamislio. Je li ovo tvoj cabrio ili ?

Da to je moja vozilica koja je 25godina stara, i ja je pomalo sredjujem malo ga spustiti druge felge itd. to je vise kao hobby.
 
Član
Pa opet daj mom jaranu cvikiju (a tvom bratu) pa da kaze debela kroz prozor i da ga kuci malo naprijed:):):)
Super sredi nam ga pravo da bude cool kad idemo pit da mozemo i koke ganjat:)
hihihi....salim se nemoj da oni dole zabusavaju rade ti auto pola godine, ja bi ga iz kinder jajeta sklopio....
znam da me nevolis:)
Pozdravi seljaka:) Cvikija
 
Član
Prelep je!
Svidja mi se sto si ostao na uskim branicima, pogotovo sto je kabrio a taj detalj si zadrzao...
Svaka cast, jedva cekam da ga kompletiras!
Molim te, kada ti bude bilo zgodno, postavi slike enterijera.
Samo napred! :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top