Golf 1 Cabrio by Ares_78

Golf 1 Cabrio by Ares_78

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oooo komsija, pa gdje si ti??? Ne vidjam te. Suti bolan i meni je preko glave bilo vise :) Drago mi je da ti se dopada, ti iz prve ruke znas kako je izgledao prije :)
 
Član
sve pohvale druže :cool: nazad neke kristalne štope , možda falcare neke i to je to.....sad samo to :pranje:
respect ...;)
 
Član
Hvala drug. Ako bog da plan je da u proljece izadje na cestu tako da mislim do tada da mogu te sitnice zavrsiti. Bitno da je ovaj krupni dio posla uradjen tako da sada imam vremena polako detaljima da se posvetim ...
 
Član
Svaka cast, extra ej ispao ;)

PS: samo bih ja neke druge stopke stavio, ove su previse "zatvorile"zadnji kraj ;)
 
Član
Heheheh,
jel da :) pa rekao sam ti brate da cekam tvoje stopke :) one bi bile ko zmaj hehehhe.... Na slikama je malo zatvoren mada kad gledas auto uzivo nije ni ovako lose pogotovo kad se upale pozicije.

P.S. Cekam da ti stignu nove stope heheheh...
 
Član
buraz svaka cast,i ja imam keca isto,gajim tu neku ljubav prema njemu,,shvatam i tebe kako si ovoliko vezan za auto.,nista mogu samo da ti kazem da ti dobro napredujes,napravio si fino auto,ove fele ne daj za zivota,do sada nisam naisao na neke koje mu bolje stoje,jos kad nabacis obrvu i spojler bit ce zmaj,,svaka cast,samo naprijed
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top