Golf 1 Cabrio by Ares_78

Golf 1 Cabrio by Ares_78

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
druze de mi reci jesil imao problema sa ubacivanjem table od golfa II,,jesil uzeo i instalaciju od dvice,,to me zanima,posto planiram da se upustim u slican projekat,samo kod mene nije cabrio,,,zanima me na koliko problema cu naici,,tvoje misljenje,imas iskustvo s tim:)
 
Član
Druze posla ima puno. Puno ukrajanja, rezanja i kombinovanja ako mislis da bude kako treba. Trebaju ti instrument tabla od dvojke, instalacija tj dzekovi i jedno 30 cm zice od njih i kutija grijanja od dvojke sa onim malim prelazom za usmjeravanje zraka na sajbu i naravno dobra volja tj puno dobre volje :) Ja sam ostavio tri dana posla od ujutro do navece. Doduse bilo je inekih izmjena jer kodmene je cabrio pa sam morao onu sinu ukrajati.
 
fino je izgleda !! neznam jesi li ubacivao tablu od dvojke,ako jesi,onda steta -kec je kec-
za naprijed bolje nabavi masku sa krom laisnama ,i jesu li ti laisne sa strana siroke ili uske, ako su siroke ima krom traka sto tacno pase unutra ,bilo bi super da su i one krom ,
ako sta zatreba javi .pozdrav
 
Član
Ej druze, hvala. Ubacena je tabla od dvojke malo promjene da napravim a i ona
sto je bila unjemunije bila bas najbolja tako da sam odradio dvojkino sve kpt i tablu i gredu. Lajsne su uske crne dosle na njemu te je to i ostalo tako. U svakom slucaju hvala na ponudi.
 
Član
Ares_78 je napisao(la):
Druze posla ima puno. Puno ukrajanja, rezanja i kombinovanja ako mislis da bude kako treba. Trebaju ti instrument tabla od dvojke, instalacija tj dzekovi i jedno 30 cm zice od njih i kutija grijanja od dvojke sa onim malim prelazom za usmjeravanje zraka na sajbu i naravno dobra volja tj puno dobre volje :) Ja sam ostavio tri dana posla od ujutro do navece. Doduse bilo je inekih izmjena jer kodmene je cabrio pa sam morao onu sinu ukrajati.

konto sam se usudit da to odradim,imam spremnu masku,instrument tablu takodje,treba mi svakako jedno tri il cetri dana,,dok skinem svoju,premjerim sve,vidim gdje pase gdje ne,,,al mislim da ce se odradit,svidja mi se kako si to sve ukomponovao,sve je na svom mjestu,svaka cast jos jednom,samo naprijed
 
Član
Pa mogu ti jos neku sliku stavit kad uslikam ako ce ti pomoci. Samo da znas sve nosace od keca moras isjeci. nosace bocne za tablu moras isjeci isto upasat tablu obiljeziti i ponovo zavariti da pasu na rupe. Rupe za gornje nosace busis spram table od dvojke. Kutija grijanja ti ostaje od keca a koristis prelaz za duvanje na sajbu od dvojke. Tu ces se napatiti. Instalacija je tvoja iz keca ali moras dzekove od dvojke koristiti. Sa srecom druze sta drugo da ti kazem:)
 
Član
druze izgleda da cu ja odustat od mijenjanja table,nek stoji moja,samo sj*ala mi se rucica za paljenje dugih svjetala,a da bi nju promijenio moram zamijenit komplet sve,i onu od brisaca,sve komplet,pa sam mislio da to stavim neke druge,recimo od dvojke,pa mi reci jesil ti to mijenjao,mozel se to uopste napravit,ja mislim da moze,samo nisam jos kupio od dvice,pa ne znam kako je,,ako si se susreo s time znas,,sta mislis*??'
 
Član
ArminM je napisao(la):
druze izgleda da cu ja odustat od mijenjanja table,nek stoji moja,samo sj*ala mi se rucica za paljenje dugih svjetala,a da bi nju promijenio moram zamijenit komplet sve,i onu od brisaca,sve komplet,pa sam mislio da to stavim neke druge,recimo od dvojke,pa mi reci jesil ti to mijenjao,mozel se to uopste napravit,ja mislim da moze,samo nisam jos kupio od dvice,pa ne znam kako je,,ako si se susreo s time znas,,sta mislis*??'

Uzmes od dvojke stariji tip i zamjenis pase originalno. a ako mislis od novije dvojke one siroke rucke onda moras prepravljati instalaciju sto je vec deveranje. :) Nemoj odustajati od table extra izgleda kad se odradi. :) Pozzz...
 
Član
Sve 5 ,samo mislimj da si mogao odraditi jace osvetljenje table na taj nacin kao sto sam i ja uzeo ono kuciste gdje budu diodice i prefarbao nikl sprejem da bolje siri svetlost tako da se dobije bolji efekat


Mislim vidi se razlika u jacini osvetljenja tj hocu reci kad si sve odradio bas picikato ja da sam na tvom mestu ponovo bih odradio to ti je moj savet a sve ostalo je big extra
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top