Golf 1,6 JXD

Golf 1,6 JXD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Auto izgleda perverzno na bilo kojem setu ovih felgi,stvarno svaka cast na ulozenom trudu oko felgi,poliranja i cijeloga auta! ;)

I jedno pitanje, koje su oznake na brusnom papiru koji koristis pocevsi od grubljeg pa do skroz finog?!
 
Član
RSL Cult 7x13 et25 195/45 13

Slika010-4.jpg


Slika012-3.jpg


Slika013-6.jpg


Slika014-3.jpg


Slika015-4.jpg


Slika016-2.jpg


Slika017-5.jpg


Slika018-2.jpg


Slika019-5.jpg


Slika020-2.jpg


Slika021-9.jpg


Slika023-5.jpg


Slika025-5.jpg


Slika028-3.jpg


Jos malo slika!

Slika155-1.jpg


Slika156-2.jpg


Slika157-1.jpg


Slika161-5.jpg


Slika168-3.jpg


Slika170-4.jpg


Slika171-4.jpg


Slika084-3.jpg


Slika085-3.jpg


Slika281.jpg


Slika021-10.jpg


Slika017-6.jpg


Slika042-4.jpg


Slika032-2.jpg


I jedna danasnja slika, na lijetnim gumama, u Sarajevu!

Slika075-4.jpg
 
Legend
cestitam martine sto si dosao, stvarno heheh
krivo mi je sto nisam mogao doci kad ste me zvali, bas sam bio u frci, znas vec rekao sam ti..

ida provjeri u userCP buddy list, pise mo jos uvijek na ignore..
 
Član
majke mi koda je skateboard kolisne su felne :icon_eek:, kuzim ja german, ali ovo je previse...odnosno premalo...em mala, a jos niej navucena...hmmm :icon_rolleyes:
 
Član
@aji golf 2 1.6 , dadao_style : Hvala! :)

@schumi: Nemam razloga za suprotno, sto mi pase citam, sto ne preskacem, uz to logiran sam na mnogo foruma i na svima imam isti nick i nikad nisam bio banovan na niti jednome! Zivot je prekratak da bi ga potrosio na mrznju i svadjanje! Svakome pokusam objasnit moje glediste na fini nacin,za sve ostalo postoji pp, ako smatram da nisam u pravu izvinem se i to je to! Jednostavno zar ne? :D :) Dane i Stipe su moji jako dobri prijatelji i nebi ih se odrekao za sve pare ovoga svijeta, medjutim svatko je osobno odgovoran za svoje postupke! Eto mozete me smatrati sluzbenim ambasadorom dobre volje!

@nOKe: Neka bit ce jos prilika, navratit cu u Sarajevo za najkasnije mjesec dana!

@tibor 987: Tibore, nije sve u izgledu, ako imas koje 13" na prodaju javi!
Sta znaci: ...jos nije navucena...?
 
Član
To se cijeni,eh da su svi takvi..Bilo bi dosadno :lol:

A Tibor je mislio na onu kosinu,ako si vidio kod .noketa kako izgledaju gume navucene na felge..Valjda ce se Tibor javiti da bolje objasni :cool:
 
Legend
martin je napisao(la):
@schumi: Nemam razloga za suprotno, sto mi pase citam, sto ne preskacem, uz to logiran sam na mnogo foruma i na svima imam isti nick i nikad nisam bio banovan na niti jednome! Zivot je prekratak da bi ga potrosio na mrznju i svadjanje! Svakome pokusam objasnit moje glediste na fini nacin,za sve ostalo postoji pp, ako smatram da nisam u pravu izvinem se i to je to! Jednostavno zar ne? :D :) Dane i Stipe su moji jako dobri prijatelji i nebi ih se odrekao za sve pare ovoga svijeta, medjutim svatko je osobno odgovoran za svoje postupke! Eto mozete me smatrati sluzbenim ambasadorom dobre volje!
mogu samo reci, respect za ovo..
martin je napisao(la):
@nOKe: Neka bit ce jos prilika, navratit cu u Sarajevo za najkasnije mjesec dana!
odlicno druze, samo mi se javis da znam, da mogu planirati da ti pokazem grad malo, i da odradimo koji photosession sa dujama ;)
obavezno da stavis ove ronal turbo opet hahha :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top