Golf 1,6 JXD

Golf 1,6 JXD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Extra golf ,felge su mu strava, i jedne i druge mu super stoje!
Ja vise ne bih nista radio na njemu ovako odlicno izgleda,jedino mozda farove bistre ugradit!
 
Član
Najprije da zahvalim svima na komentarima!

Farove necu mjenjati jer su mi najljepsi standardni!

Jedina preinaka na farovima su jace zarulje (100/90w sa pripadajucim relejima) i mogu reci da je vidljivost puno bolja!

Sada cu predstavit unutrasnjost vozila!

Maksimalna brzina mog vozila!

DSC00246.jpg



Davno prosla vremena, kad sam imao vremena na pretjek!
Ugradjena je crvena led dioda u mjenjac i u kvake vrata!
Takodjer svjetlo instrument table i prekidaca je prebaceno u crvenu boju!

Slika079-3.jpg


Slika080-3.jpg



Kompletna unutrasnjost je skinuta sa GTI modela! Tabla, sjedista, tapacirunzi, tepisi.... Nisam imao srca skinut ovaj znakic!

Slika081-5.jpg



Muzika: Pioneer DEH-P88RS, Prednji zvucnici: Trostazni zvucnicki sustav sa pasivnim skretnicama Mac Audio Straznji zvucnici:Trostazni zvucnicki sustav sa pasivnom skretnicom Infinity Kappa Pojacalo za sub: Sony XM-5540 Sub: Alpine 12 D tipe 300w, kompresiona kutija od medijapana i po potrebi Infinity beta eight, 20 cm, 80w, double reflex kutija od medijapana rucno radjena!

Slika077-6.jpg



Slika202-1.jpg


Slika161-2.jpg


Slika151.jpg




Slika159-1.jpg


Slika160-2.jpg



Dodani su ABT satici !

Slika002-1.jpg


Slika081.jpg
 
možda se malo pravim pameta ali nemogu da ne napišem čitam tvoje postove u noketovoj garaži kako bi ti skino sve kristalno i sve vratio orginal kao furaš sve orginal itd hajd reko momak zna nešto dobro ima neki stil i svaka čast pa si me dobo nasmijo da je bolj i ljepši obični serijski far od ovih farova što imam ja i noke iste dakle smoked angel eye kristal sa križem i sad na kraju kad sam ti vidio unutrašnjost tvoje duje baš sam se razočaro ništa s ničim nabacano zbrda zdola plus crveno osvjetljenje baš loše to je moje mišljenje i držim se toga pozz[/align]
 
Član
@Frenkie-3B: Jesam, Zena vozi Punta, s kojim sam prezadovoljan!

Isto tako, ljubitelj i stovatelj sam djela i lika Karla Abartha!

Njemu u cast sam stavio tu sirenu!




@nOKe: Hvala!


@dadao_style: Hvala!

Mozda se pravim pametan, ali nemogu da pronadjem tvoje vozilo!

Ja vozim SVOJE, a ne mamino, tatino ili prijateljevo auto vec 20 godina!

Pocevsi od Renaulta Quatro 4x3, preko Golfa 2 86 godiste kojeg sam kupio prije navrsenih 18 godina pa do ovog golfa kojeg vozim vise od 12 godina!

Promjenio sam 3 motora i tri razlicite unutrasnjosti u njemu!

Kao sto ces vidjeti u sljedecim postovima, jedino sto nisam na njemu promjenio je sasija!

Ne zelim ulazit u nicije misljenje o ljepoti, jer je to naklapanje bez veze i bez kraja, zelim ti naglasit da sam isprobao desetak razlicitih tipa i vrsta farova i da nisam nasao te koje bi bolje i ljepse osvjetljavale cestu i pruzale bolju vidljivost od tih serijskih! Jedino sto nisam isprobao su ksenoni tako da ti tu nemogu dati savjet! Taj smoked angel eye kristal s krizem i x-om je trenutni hir koji ce proci isti tren kad se pojavi nesto zanimljivije! Orginal je orginal!

Sto se tice unutrasnjosti, ona je skinuta sa golfa 1,8 GTI by ABT 170KS!
Motor i mjenjac su mi umakli za par sati, ali trapovi, federi, glavcine, kocnice i kompletna unutrasnjost su ostali meni! Orginalna sjedala iz doticnog auta su se od upotrebe srusila, tako da sam ih zamjenio sa drugim, takodjer profiliranim! Satići su takodjer iz tog auta a za tvoju informaciju, rade s tim da mi onaj prvi sluzi da ocitavam temperaturu vode u turbini!

Crvene diode u mjenjacu i crveno osvjetljenje je postavljeno prije 12 godina i to ne bojanjem sijalica, nego postavljanjem transparent crvene folije na mjesto orginalne zelene i to je jedini ćuning na njemu!
Iskreno, svidja mi se crveno osvjetljenje!
Posto imam jos 3 table, ako ikad pozelim lako mi je promjenit u originalni izgled!
Takodjer, rubovi prednjih blatobrana su šireni za 15mm, tako da sada felge istog et-a izgledaju podjednako izbacene sprijeda i straga!
Popeglani su svi znakovi, skinut je zadnji brisac i prskalica, tako da i to nije orginalno!



Postavljena je i kuka, kojom se sluzim dok slepam svoje ili auta od svojih prijatelja na auto utrke (slalom i kros ili za svoje potrebe)!

Slika170-3.jpg


Slika086.jpg


Slika120-3.jpg


Slika021-7.jpg


Slika023-4.jpg


Slika026-4.jpg


Sat je od turbo diesela!

Motor izgleda ovako!

Slika060-5.jpg


Slika061-3.jpg


Slika062-1.jpg


A ovo su trapovi sa doticnog GTI-ja s tim da su svi gumeni djelovi zamjenjeni novima!

Kocnice, sprijeda ventilirani a straga obicni diskovi!

Slika290-1.jpg


Slika291-1.jpg


Slika311.jpg


Slika324-1.jpg



Amortizeri su Boge Turbo a federi su HR! U garazi imam jos podosta vrsta federa i amortizera od kojih izdvajam ove Bilstein!
Isti takvi amortizeri su i na golfu za kross!

federy.jpg




Eeeee, da, skoro sam zaboravio na felge, koje takodjer nisu standardne, kojih imam podosta u garazi, i koje cu predstavlajt u narednim postovima!



Ne zamjeri i hvala na misljenju!

Martin!:icon_smile:
 
Legend
uuuuu
pa tvoj golf i nije pitom kakvim si ga predstavio u prvih nekoliko slika

jesu ovo kocnice sa 16v g60 ili ?

ovaj motor sto je sad u njemu, predpostavljam da je 59kW, super izgleda

samo naprijed !

javim ti se kad budem u Dub da prozborimo koju ako budes imao vremena, ja sam cesto tamo :)
 
Član
Sa obicnog GTI !

Nisam iz Dubrovnika nOKe, mada imam DU tablice!

Ja sam iz Komina!

To je jedno malo mjesto u srcu Neretvanske doline!
 
Legend
martin je napisao(la):
Sa obicnog GTI !

Nisam iz Dubrovnika nOKe, mada imam DU tablice!

Ja sam iz Komina!

To je jedno malo mjesto u srcu Neretvanske doline!


aha, oke, imam i ja u planu nesto tako da radim,zato pitam :)

znaci, komplet mostovi odgovaraju saraf na saraf heh :)

------------------------------------------------------

http://www.viamichelin.com/viamichelin/int/dyn/controller/Itineraires?strStartAddress=&strDestAddress=&strStartMerged=sarajevo&strDestMerged=komin&strStartCityCountry=1025343&strDestCityCountry=1752&empriseW=600&empriseH=310&intItineraryType=5&caravaneHidden=false&vh=CAR&distance=km&strVehicle=0&devise=1.0|EUR&carbCost=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&isAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=15%2F12%2F2008&indemnite=0

prolazim cesto ovom putanjom, doduse slicnom jer ja idem dole prema dubrovniku, ali upoznat sam sa putem, poznato mi je i to da su DU table sve do metkovica :D hehe
 
Član
Mozda grijesim, a mozda i ne, ali shvati da se neljutim!

Svak od nas ima svoje vidjenje lijepog!

Meni je jako bitna funkcionalnost, jer ovaj auto mi sluzi za posao!

Tako da cesto, kada sam u nekom poslu, bude jako isprljan!

Style mi nije prioritet, jer nevidim smisla u postavljanju plastika koje mi nicemu ne sluze! Ali zelim da auto bude lijepo bez "meni" suvisnih detalja!

To je moje vidjenje stvari!:icon_smile:
 
ja sam maloprije napiso i sad opet ja cjenim tebe tvoje auto tvoj trud i ujedno čestitam na osovjenim peharima ali opet se nismo razumjeli i neću dalje da se raspravljao jer si skreno s teme ja sam samo odg na tvoj post u vezi farova i izgleda i otišo si daleko u svakom slučaju uživaj na forumu i zaboravi sve jer vidim da nismo ni slični u segmetu golfa 2
 
Član
Ipak veze nas ista stvar!

Obojica smo ljubitelji golfova, i bez obzira na sve ta ce nit uvijek nas vezat!

Ako budes isao prema dole, a imas vremena i volje, javi se da se upoznamo!

Isto tako javit cu budem li isao gore!

Pozdrav!:icon_smile:
 
naravno uvjek mi je bilo drago upoznat nekoga tko voli auta evo sa foruma ima podosta momaka koje nikad nisam znao sad sa njima redovno ispijam kavice i uživam u temama o autima pozz hvala na gostoprimstvu nadam se da se vidimo na ljeto jer idem kod rodbine u dubrovnik u stari grad itd pa se čujemo pozz
 
Član
Da nastavim dalje!

Nabavio sam Fondmetal felge, 6,5x14 et6 sa Maserati 425 quatroporte biturbo skupa sa gumama 185/50 14!

Covjeka sam 6 godina gnjavio u vezi njih!

Bile su u ocajnom stanju!

Nakon ravnanja, usljedilo je skidanje boje i priprema za poliranje!

Na slici se vide tri faze pripreme!

Prva s lijeve strane, skinuta boja, druga, pripremljena za poliranje, treca ispolirana jednom!

Slika153.jpg


Nakon tretmana sa glaspapirom!

Slika132.jpg


Slika134.jpg


Jedna je ispolirana!

Slika152.jpg


Slika150.jpg


Slika147.jpg


Slika146.jpg


Slika144.jpg


Slika169.jpg


Slika185-2.jpg


Slika183.jpg


Slika184.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top