Golf 1 1,8t 4MOTIONEN

Golf 1 1,8t 4MOTIONEN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ok je to, slazem se. evo i ja sam pohvalio, al to ne znaci da sad trebam otvorit svaku temu u ovim projektima i svakome napisat. svaka cast, sretno u buducnosti. ja cu napisat jednom, ti drugom, a ne ko sto ima likova zareda sve teme sto ima na stranici...

al da ne idemo u off :icon_exclaim:

PS. samo ga spusti i zatamni :lol::D
 
Član
Evo ja bih recimo pitao koju ćeš SA elektroniku stavljati, koliko će ccm biti dizne, kakva ti je pumpa od goriva, na koliko bar misliš držati 35-icu, gdje si našao Haldex od petice, hoćeš li imati Audijev wastegate, praviš li screamer pipe ili normalnu :icon_smile:.... eto da ja postavim par pitanja... :icon_rolleyes:

Šalu na stranu ovaj Golf što pravi moj prijatelj Harbaš će biti perverzija, najbrži Golf nadaleko, zadivljen sam pedantnošću i kvalitetom posla koji obavlja, tako se to radi ;) samo naprijed drug ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Evo ja bih recimo pitao koju ćeš SA elektroniku stavljati, koliko će ccm biti dizne, kakva ti je pumpa od goriva, na koliko bar misliš držati 35-icu, gdje si našao Haldex od petice, hoćeš li imati Audijev wastegate, praviš li screamer pipe ili normalnu :icon_smile:.... eto da ja postavim par pitanja... :icon_rolleyes:

Šalu na stranu ovaj Golf što pravi moj prijatelj Harbaš će biti perverzija, najbrži Golf nadaleko, zadivljen sam pedantnošću i kvalitetom posla koji obavlja, tako se to radi ;) samo naprijed drug ;)

Hvala drug upravu si sa diznama imam ih ali ih nisam uslikao zaboravio stoje mi u SEFU protok dizni je 1000 ccm,35-ica će ići na 2,5 bara,haldex kontroler nisam još dobio jer za golfa 5 nemaga u prodaji pravi se prototip u njemačkoj pa će se u ovaj koji dan isprobati ali mislim da će sve biti u vremenu završenu
a što se tiče elektronike wems ili mega
i još jednom hvala na pohvalama a kako će da ide vidjećemo ubrzo :123::123::123::123:

Evo malo se i radilo

uhvaćen majstor na djelu
[attachment=16925]

[attachment=16926] [attachment=16927] [attachment=16928]


[attachment=16929] [attachment=16930]
 
Član
svaka cast na projektu ovo bi trebalo stvarno ici :cool:....
znaci i tvoj kec Vr postaje turbo... uskoro ce se i mome dogoditi ista sudbina samo drugo gorivo:icon_cry:
 
Član
Marko_16V je napisao(la):
svaka cast na projektu ovo bi trebalo stvarno ici :cool:....
znaci i tvoj kec Vr postaje turbo... uskoro ce se i mome dogoditi ista sudbina samo drugo gorivo:icon_cry:
štaje recesija hvala drug i ne pomišljaj mjenjati gorivo na benzin se vozi a na naftu ore:123::123::123:
 
Član
harbas je napisao(la):
Marko_16V je napisao(la):
svaka cast na projektu ovo bi trebalo stvarno ici :cool:....
znaci i tvoj kec Vr postaje turbo... uskoro ce se i mome dogoditi ista sudbina samo drugo gorivo:icon_cry:
štaje recesija hvala drug i ne pomišljaj mjenjati gorivo na benzin se vozi a na naftu ore:123::123::123:

to sam i ja uvijek tvrdio... "ďizel u moju kucu samo hlace i majca"...
samo iman druga dva auta za sloziti a ovaj je na prodaju. samo ce se prije prodati sa Tdi 110 posto je D u papirima. :)
 
Član
...to ima da leti :cool:, nego reci kakve kočnice koristiš i jeli ideš na glavčine sa 5 šarafa ili ostaješ na 4?
 
Legend
super napredak,nadam se da cu imati prilike da vidim golfa na cesti ,kakav je bio .... bio je extra dokazao si , a za novi project , sve pohvale jos jednom !!

a u Cazinu , ma ima svasta :icon_smile:
 
Član
kmica je napisao(la):
...to ima da leti :cool:, nego reci kakve kočnice koristiš i jeli ideš na glavčine sa 5 šarafa ili ostaješ na 4?

tražim krila nemogu da ih nađem;):icon_question:
od pozada idu 5 a napred vidjećemo možda ostane 4
 
Član
za projekt svaka pohvala,de mi reci da ti GT35R ipak nije malo previse???
jel po svim podacima 1,8 motor jedva da je moze pogurati,ima efekt tek na 5700 obrtaja,ili ces to pogurati s nitrom...puno srece u nastavku...
 
Član
super projekat i svaka cast a ja bi imao da pitam jednu stvar. koja je procedura da se ubaci zadnji trap s diferencijalim u keca i od kojeg je golfa to najlakse 2,3,4 jer ja se slabije u mehaniku razumijem to mi buraz radi i dal bi to valjalo ubacit na dizela i koji mjenjac?
 
Član
mario-vk je napisao(la):
za projekt svaka pohvala,de mi reci da ti GT35R ipak nije malo previse???
jel po svim podacima 1,8 motor jedva da je moze pogurati,ima efekt tek na 5700 obrtaja,ili ces to pogurati s nitrom...puno srece u nastavku...
hvala na pohvalama
jeste malo veća turbina ali će mo vidjeti a nitro ide obavezno direkt port

zirh je napisao(la):
super projekat i svaka cast a ja bi imao da pitam jednu stvar. koja je procedura da se ubaci zadnji trap s diferencijalim u keca i od kojeg je golfa to najlakse 2,3,4 jer ja se slabije u mehaniku razumijem to mi buraz radi i dal bi to valjalo ubacit na dizela i koji mjenjac?

sve zavisi šta ćeš raditi naj lakše ti je staviti od golfa 2 synkro ako ideš do neki 300 ks a sve preko mora iće 4motionen koji je i zahtjevni za postaviti evo staviću malo slika od upasivanja zadnjeg mosta od golfa 5

pola golfa odkinuto
[attachment=17120]

za kardan
[attachment=17121]

spreman postaviti
[attachment=17122]

skinut stari most
[attachment=17123] [attachment=17124]

novi most
[attachment=17125] [attachment=17126] [attachment=17127]

[attachment=17128]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top