Golf 1 1,8t 4MOTIONEN

Golf 1 1,8t 4MOTIONEN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo bilo se malo u kupovini

da se predihta komplet
[attachment=16579]

digtung glave duplo deblji
[attachment=16580]

ventili spremni
[attachment=16581] [attachment=16582]

ispolirana glava
[attachment=16583] [attachment=16584]

vratio se blok sa bušenja
[attachment=16585] [attachment=16586]

Evo malo i Stylinga

[attachment=16591] [attachment=16592]

[attachment=16593] [attachment=16594]

.nOKe je napisao(la):
buraz reci mi, sta je sa drugim kecom , jel se i on radi ili ?

sretno ;);)

za sada ostaje kakav jeste samo je turbinu mjenjao ali će isto da ide
 
Član
svaka cast na projektu a ovaj GocaS6, samo zna srati po tudjim projektima i praviti se neki ***** i omalovazavati tudje projekte tako nemoj da te brine svaka cast i samo ovako nastavi.,...
 
Početnik
Meni je najzbunjujuci detalj sto u svim temama najmanje ima konkretne rasprave, komentara, pitanja kako i sta. Skoro svaki post je "to svaka cast" " auto je zvijer" "odlican projekat" "samo naprijed"..... Obicno nabijanje postova !
Ljudi ili djeco, ako nemate sta pametno napisati, eventualno pitati covjeka kako i sta ce uraditi, konstruktivno o necemu na projektu prodiskutovat i eventualno dati prijedog, nemojte ba nista ni pisati. Fakat ! Bezveze procitah 5 strana nadajuci se da cu naci neku pametnu diskusiju. Na citavih 5 strana sam procitao mozda 5 normalnih postova...
 
Dobar proekat svaka cast, auto je uvijek jako dobro islo, imao sam priliku da vozim protiv tebe evo jedna slikica :)
 
Član
RED THUNDER je napisao(la):
Dobar proekat svaka cast, auto je uvijek jako dobro islo, imao sam priliku da vozim protiv tebe evo jedna slikica :)

nije ovo moj ovo je od buraza jeli ovu u klasi 16 mostar 2007
 
Član
turbina je napisao(la):
Meni je najzbunjujuci detalj sto u svim temama najmanje ima konkretne rasprave, komentara, pitanja kako i sta. Skoro svaki post je "to svaka cast" " auto je zvijer" "odlican projekat" "samo naprijed"..... Obicno nabijanje postova !
Ljudi ili djeco, ako nemate sta pametno napisati, eventualno pitati covjeka kako i sta ce uraditi, konstruktivno o necemu na projektu prodiskutovat i eventualno dati prijedog, nemojte ba nista ni pisati. Fakat ! Bezveze procitah 5 strana nadajuci se da cu naci neku pametnu diskusiju. Na citavih 5 strana sam procitao mozda 5 normalnih postova...

ne mogu a da ne kazem svaka cast na komentaru!! slazem se s tobom u potpunosti. ako je 100 ljudi vec pohvalilo, sto i ja moram 101. pisat isto... al et...

et da ne bude cisti off, sto se tice kecine, odlican je, samo naprijed :lol:
 
Član
pozz. drug apsolutno se slazem sa misljenjem clana "turbina"

imam par pitanja:
ako moze da napises ukratko kakve sve prepravke si vrsio na golfu da bi upaso taj motor
i kao drugo pitanje gdje si radio obradu bloka i glave i koja cjena ako nije problem da napises a moze i na PM

:cool:
 
Član
evo nekoliko slika kako izgledaju kovani klipovi u bloku

[attachment=16887]

[attachment=16888]

emir_89 je napisao(la):
turbina je napisao(la):
Meni je najzbunjujuci detalj sto u svim temama najmanje ima konkretne rasprave, komentara, pitanja kako i sta. Skoro svaki post je "to svaka cast" " auto je zvijer" "odlican projekat" "samo naprijed"..... Obicno nabijanje postova !
Ljudi ili djeco, ako nemate sta pametno napisati, eventualno pitati covjeka kako i sta ce uraditi, konstruktivno o necemu na projektu prodiskutovat i eventualno dati prijedog, nemojte ba nista ni pisati. Fakat ! Bezveze procitah 5 strana nadajuci se da cu naci neku pametnu diskusiju. Na citavih 5 strana sam procitao mozda 5 normalnih postova...

ne mogu a da ne kazem svaka cast na komentaru!! slazem se s tobom u potpunosti. ako je 100 ljudi vec pohvalilo, sto i ja moram 101. pisat isto... al et...

et da ne bude cisti off, sto se tice kecine, odlican je, samo naprijed :lol:

pozdrav dećki možda ste i u pravu:icon_biggrin: ali šta ćeš neka se samo piše nabijaju postaovi itd
ali u svakom slučaju hvala svima na podržci pozdrav

HerrNuki je napisao(la):
pozz. drug apsolutno se slazem sa misljenjem clana "turbina"

imam par pitanja:
ako moze da napises ukratko kakve sve prepravke si vrsio na golfu da bi upaso taj motor
i kao drugo pitanje gdje si radio obradu bloka i glave i koja cjena ako nije problem da napises a moze i na PM

:cool:

drug nije to neki problem upasati u mk1 jer u organalu ti dođe isto 1,8 motor ali samo bez klime :lol::lol::lol::lol:
a o cijenama nebih volio javno govoriti radi porezni inspekcija
 
Član
Koliko ljudi ovdje je imalo priliku susrest se sa Golfom 1 koji nema fabrički motor u sebi ?
Koliko ljudi je ovdje imalo priliku susrest se sa Golfom 1 u koji je ubačen 1.8T?
Koliko ljudi je ovdje imalo priliku susrest se sa Golfom 1 u koji je ubačen 1.8T plus 4Motion?

Slažem se u jednu ruku,ali prestanite pametovat i glumit neku pamet,na forumu ima par ljudi koji se razumiju u mehaniku,oni će pitat ili ne, ako ih nešto zanima,a ostali nisu kompetentni i jedino mogu pohvaliti momka za trud,volju i hrabrost i okuražiti ga da nastavi dalje,i to nešto znači.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top