"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

"Getaway in Zenica" 1. tuning show 15.07.

Član
Svaka cast na ovome to nam bas i treba u ze :cool:
ako bude trebala pomoc kakva slobodno zovite tu sam ;)
 
Legend
Shelby je napisao(la):
idemo dalje,nove informacije :
Style klase
- extreme style - 3 pehara
- Beginner style - 3 pehara
- Best jap style
- Best german style - 2 pehara
- Best clean look
- Best interior
- Best Racelook
- Best multimedial car
- Lowest car
- Lady tuning (za nase djevojke tunerke ) :cool:
- Najudaljeniji natjecatelj
- Best rat style
- Best presentation
i jos dosta dosta klasa iznenadjenja :cool:

Naravno pored ovoga tu su i pehari za dB drag,uskoro i informacije vezane za dB :cool:

naravno,tu je i nas medijski pokrovitelj,zenica24sata.com
http://www.zenica24sata.com/2012/06/27/prvi-tuning-show-getaway-in-zenica-15-07/
samo dobro razmislite i analizirajte, ko ce vam suditi, MOLIM VAS ;)
konkretno govorim za styling i pojedine klase, da ne bude german style sa jap style auspuhom i plavim presvlakama..
 
Član
idemo dalje,
za dB drag su zaduzeni AMK Venom,te koriste se stara pravila ;)
sto se tice sudija,radimo na tome,da sastavimo ekipu "neutralnih" sudija i nepristrasnih :)
 
POZDRAV EKIPI :D

Imamo tu cast raditi za vas db drag natjecanje, pravila su po zelji organizatora standardna, odnosno:

Klasa Mini. auta sa svakodnevnim ozvučenjem, pojačala MAX snage do 700w RMS-a, obavezan osigurač na instalaciji.. Aero portovi i SPL kutije ćao, izričito muzika za svaki dan...(kondenzator dozvoljen)... Natjecatelji mogu puštati frekfenciju ili muziku po želji...

Klasa A. 2x10"sub, 1x12sub ", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa B. 3x10"sub, 2x12"sub,1x15sub", 1 akumulator na tvorničkom mjestu...

Klasa C. 3x12"sub, 2x15sub" 1x18"sub, 2 akumulatora od kojih jedan mora biti na tvorničkom mjestu ili 1 akumulator na tvorničkom mjestu i kondenzator u gepeku...

Klasa Max. Sve je dozvoljeno, zidovi, podovi, plafoni, avioni...

Auta mogu raditi u toku mjerenja, do 2000 RPM
Takmičari smiju biti u vozilima i izvan vozila...
U A,B,C Klasama kutije moraju biti u gepeku i ne smiju prelaziti donju liniju zadnjih stakala...
Ograničenja na frekfencije nema...

dobrodosli na spektakl :D

www.amkvenom.com
 
jos 7 dana :icon_biggrin::icon_biggrin:


Auta mogu raditi u svim klasama ili ?????? posto je na avazu bilo da auto ne moze raditi u toku mjerenja, bar u mojoj klasi :D



Kada se krece iz Sa, ima ko sta organizovano, sta gdje u koliko?????


Dragon, cemo sto smo dogovarali ili?????
 
Član
aBd dolazim... cuo sam se s Dinom (ze-tec) njemu sam isto rekao... 2-3 dana ranije cu znat hocu lui moc doci.. volio bih...
 
Član
ma kakvi 150+ treba jos pure jest...a vjerujem da ce bit iznenadjenje i ne svakidasnje...neki ce mozda po prvi put vidjet :)
 
nesto sa nacuo da nije ispod 18+ :D:D:D nema labavo, abd da se to slozi pa da vidimo, mada i ono do sada je bilo cista 10 ;)
 
Top