Gdje uraditi geometriju točkova u Mostaru?

Gdje uraditi geometriju točkova u Mostaru?

Član
E ovako da napišem nova iskustva, opet sam otišao da radim raspon, prvo zovem u KIA Motors kaže lik dođi i uraditi ćemo,ja dođem čekam ga 50min da bi kada je došao rekao a ne mogu ja sada imam dva auta radit... Zatim odem u Citroen(Hercegovina auto) urade mi ja podjem ispravim volan auto u lijevo ode, ja se vratim nije ured,oni probaju i njima uredu, puste volan auto ide pravo al je volan u krivo, reko kako je uredu kad je volan ukrivo, al oni gone svoje uredu je cesta kriva vako nako,dozvoljeno je odstupanje od 0.5, to ti vozaš više auta pa ti se čini, sigurno ženske osobe vozaju ovo auto pa je zbog toga, svakakvih glupih razloga sam se naslušao,nije mi se dalo raspravljat te sam otišao.....
Mozes li skinut volan i namjestiti ? I u mene ukrivo stoji ali mi ne smeta auto ide pravo sve ok samo eto kao kod tebe volan stoji ukrivo.
 
BHT Ovisnik
Prvi put bio u krivo,kasnije opet otisao i namjestili mi. Govorili su i meni sjedi i namjesti kako ti treba. Pici pravo u mene hahah
 
Član
Kod mene i sad na mercu volan trunku u desno, al ke spura ok, volan je nebitan ako nije puno
 
Član
Kod mene je isto špura ok al volan stoji u krivo tj. skrenut u desno,a volan je jako osjetljiv i ako ima bar malo nagiba na cesti u lijevo ja još desno moram dodati pa je onda volan skroz u desno skrenut, a auto ide pravo, probat cu jos jednom špuru ako opet isto bude,skinuti cu volan i namjestit ravno ..
 
Član
Ne okrecite volan ljudi na novijim autima, svi sto imaju airbag u volanu nakon pomijeranja volana kasnije kad smotas puni u lijevu il desnu stranu pokidat cete unutra licnu od airbaga i eto greske odma, to sto volan stoji u krivo to se stima na spuri, ja sam spuru radio u Živinicama bez broj puta i svaki put ljudi uriktaju da volan stoji pravo, kod nas spura kosta 25 km
 
Član
Kako se zove onaj servis prije robota sa desne strane kad se ide iz mostara prema bišća polju. Rade i punjenje klima
Meni su svaki put savršeno uštelovali špuru
 
Član
Ti koji skidaju volan ne znaju svoj posao raditi. A nije toliko teško, treba imati ispravnu mašinu, znati kako se koristi i potruditi se da se to lijepo uradi. Neki ništa od ovog troje nemaju, tj. neće...
 
Član
Kako se zove onaj servis prije robota sa desne strane kad se ide iz mostara prema bišća polju. Rade i punjenje klima
Meni su svaki put savršeno uštelovali špuru

Nemoj kod njih živ bio. Bahatijih vlasnika ni radnika nisam vidio u životu. Kao da u NASI rade a ne u auto praoni i priučnoj mehaničarskoj radnji. Užas
 
Top