Gdje uraditi geometriju točkova u Mostaru?

Gdje uraditi geometriju točkova u Mostaru?

Član
Prije dva tjedna radio sam geometriju točkova u GumaM u Mostaru i kada sam preuzeo auto izgledalo mi kao da malo nosi u desno kad je volan pravo, al' pošto se baš ne razumijem u to reko umislio sam možda,a i dali su mi papir na kojem piše kakvo je bilo stanje prije i poslije namještanja. Sad me zanima jeli moguće da nije volan namješten da stoji pravo kada je rađena geometrija točkova pa zato nosi u desno kad ga ispravim. Ako je tako gdje najbolje u Mostaru rade geometriju točkova da ponovno uradim..
 
KIA MOTORS ispod Jelic Auto tocnije ispod Robota sa desne strena imaju dvije garaze nagib i raspon 25 KM urade savrseno jer imaju najnovije aparate za stelovanje osobno sam vozio 3 auta golf 4 golfa 5 i tourana sve bilo ok s moje strane preporuka za njihov rad
 
Član
KIA MOTORS ispod Jelic Auto tocnije ispod Robota sa desne strena imaju dvije garaze nagib i raspon 25 KM urade savrseno jer imaju najnovije aparate za stelovanje osobno sam vozio 3 auta golf 4 golfa 5 i tourana sve bilo ok s moje strane preporuka za njihov rad
Aha, e hvala na odgovoru još su mi neki ljudi preporučili da tu odem, pa cu najvjerovatnije kod njih uraditi..
 
BHT Ovisnik
Da ja napisem iskustva. Svake godine skoro radim na svakom autu. Prije davno KIA najjaca bila dok sam radio jos jette, onda sam poceo raditi u Citroenu (hercegovina auto) i stvarno su dobri,najvise sam u njih bio. Nekada davno radio u ASD-u i bili su losi. Onda odveo dzipa u KIU i malo je reci da sam nezadovoljan. To je bilo oko 5og mjeseca. Dole su ga nategnuli koliko moze da se volan ispravi, tesko im bilo odvrnuti gedorom jedan saraf na volanu da sve bude ured, auto i dalje nosi u stranu,a podvozje mi komplet novo. Onda kako kolega radi u ASD bas na spuri cujem da imaju dobre masine odradim tamo i volva i dzipa i jako sam zadovoljan. Volva rastavljao x puta, skidao sve s njega,felgi mjenjao i ide ko strijela. Jedino sto je KIA 5-10km jeftinija. Tako da moj trenutni izbor 1. ASD, 2. Citroen (hercegovina), 3. KIA
 
Član
Provjerio sam pritisak, vjerovatno nisu dobro poravnali volan tako da cu morat ponovno raditi, ne ide mnogo u stranu,al meni baš smeta..
 
Član
E ovako da napišem nova iskustva, opet sam otišao da radim raspon, prvo zovem u KIA Motors kaže lik dođi i uraditi ćemo,ja dođem čekam ga 50min da bi kada je došao rekao a ne mogu ja sada imam dva auta radit... Zatim odem u Citroen(Hercegovina auto) urade mi ja podjem ispravim volan auto u lijevo ode, ja se vratim nije ured,oni probaju i njima uredu, puste volan auto ide pravo al je volan u krivo, reko kako je uredu kad je volan ukrivo, al oni gone svoje uredu je cesta kriva vako nako,dozvoljeno je odstupanje od 0.5, to ti vozaš više auta pa ti se čini, sigurno ženske osobe vozaju ovo auto pa je zbog toga, svakakvih glupih razloga sam se naslušao,nije mi se dalo raspravljat te sam otišao.....
 
BHT Ovisnik
U kiji se zadnjih pogodine sada promjenilo oko 6 radnika,kolega mi radio pa znam hahah :D Ja sada radim u ASD i zadovoljan sam
 
Prije dva tjedna radio sam geometriju točkova u GumaM u Mostaru i kada sam preuzeo auto izgledalo mi kao da malo nosi u desno kad je volan pravo, al' pošto se baš ne razumijem u to reko umislio sam možda,a i dali su mi papir na kojem piše kakvo je bilo stanje prije i poslije namještanja. Sad me zanima jeli moguće da nije volan namješten da stoji pravo kada je rađena geometrija točkova pa zato nosi u desno kad ga ispravim. Ako je tako gdje najbolje u Mostaru rade geometriju točkova da ponovno uradim..
ocigledno je d si se nadavo para za optiku a vazda isti belaj .
da nisi kucio zadnj trap , to ti moze biti jedan od problema.
primetraj ti njega.
 
Top