Gdje naci sofersajbu za nissana

Gdje naci sofersajbu za nissana

Dejan 16v je napisao(la):
Nije dzip drug, putnicki nissan Cherry 1986
Nissan_Cherry.jpg


Upravo sam zavrsio sa farbanjem,sklopio auto sad mi sajba treba!

Sorry... ma nisam ni gledao na netu kakvo je auto, mislio sam da je djip u pitanju :lol: valjda negdje uspijes naci ili napraviti.... sretno... samo sam pokusao pomoci ;)

zen_3dom je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Dijelove za djipove ces najprije naci u hercegovini Mostar, Citluk, Posusje i dr. Znam za jednog covjeka iz Posusja koji ima dijelova za Nissan djipove, znam kad smo trazili za Patrola da je imao sve ali sad za taj tip nissan-a neznam da li ima... ako nadjem negdje broj ili mozda jos neko zna za ovog covjeka nek' posta broj ;)

nije dzip u pitanju drug :lol::lol::lol::lol::lol:

haha moja greska... ma nisam na netu ni gledao kakvo je auto, mislio sam da je nekakv stariji dzip u pitanju :lol::lol:
 
Član
Ma tebi hvala u svakom slucaju, nema to veze drug!:cool:;)

MTR je napisao(la):
ev ga : 065/697-212 , nazovi pa se raspitaj druze ;)

Zvao sam covjeka trazi oko 400KM da napravi drugu, to mi je puno para za staro auto, pa mi je druga solucija da trazim auto citavo za djelove, nekidan mi je promakao jedan za 300KM!!!!:icon_sad:
Citavo auto!
 
Dejan 16v je napisao(la):
Ma tebi hvala u svakom slucaju, nema to veze drug!:cool:;)

MTR je napisao(la):
ev ga : 065/697-212 , nazovi pa se raspitaj druze ;)

Zvao sam covjeka trazi oko 400KM da napravi drugu, to mi je puno para za staro auto, pa mi je druga solucija da trazim auto citavo za djelove, nekidan mi je promakao jedan za 300KM!!!!:icon_sad:
Citavo auto!



Ma jarane gdje ces toliko dati za sofersajbu :icon_eek: ja ako negdje kod nas vidim da se prodaje sofersajba od takvog auta, javicu ti... ali brate trazi ti punoooo... a taj sto ti je promakao, jel se prodavao za dijelove ili komplet... ako je za dijelove, pokusaj doci u kontakt sa tim covjekom, ako mozes... ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Ma tebi hvala u svakom slucaju, nema to veze drug!:cool:;)

MTR je napisao(la):
ev ga : 065/697-212 , nazovi pa se raspitaj druze ;)

Zvao sam covjeka trazi oko 400KM da napravi drugu, to mi je puno para za staro auto, pa mi je druga solucija da trazim auto citavo za djelove, nekidan mi je promakao jedan za 300KM!!!!:icon_sad:
Citavo auto!



Ma jarane gdje ces toliko dati za sofersajbu :icon_eek: ja ako negdje kod nas vidim da se prodaje sofersajba od takvog auta, javicu ti... ali brate trazi ti punoooo... a taj sto ti je promakao, jel se prodavao za dijelove ili komplet... ako je za dijelove, pokusaj doci u kontakt sa tim covjekom, ako mozes... ;)


Ma citavo auto, otisao motor,ali opet za te pare dobar za djelova...
Nesto cu skontati, ganjam dalje...
 
Top