Gdje naci sofersajbu za nissana

Gdje naci sofersajbu za nissana

Član
Gdje naci sofersajbu za Nissan-a Cherry 1986 god ili da li neko moze napraviti novu sajbu cuo sam da to neko radi????
 
Pa uzmi oglase malo precesljam Glass servise, meni na 607-ici kad je pukla otisao stari u ovlasteni mal ga srce nije spucalo, da ne lupam ali nesto puno zavalili, sve sa zamjenom,i stari uzme oglase i nazove Glass servis u Banja Luci i naruci, kad je stigla, morali smo otici u BL,ali opet ustedili smo 3 4 stoje ja mislim! Jbg vidim da si iz Sa, uzmi one zute oglase ili zute strane:icon_confused: ili kako se vec zove ona knjiga debela i zovi!
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
jesi li trazio u saleglasu na kuli_

jesam drug, ali kaze staro auto tesko da cu naci!
Cuo sam da neko pravi sajbe, izljevaju novu, sad malo mi zvuci nemoguce, zna lo ko da li to ko radi?
 
Dijelove za djipove ces najprije naci u hercegovini Mostar, Citluk, Posusje i dr. Znam za jednog covjeka iz Posusja koji ima dijelova za Nissan djipove, znam kad smo trazili za Patrola da je imao sve ali sad za taj tip nissan-a neznam da li ima... ako nadjem negdje broj ili mozda jos neko zna za ovog covjeka nek' posta broj ;)
 
FirellesMonster je napisao(la):
Dijelove za djipove ces najprije naci u hercegovini Mostar, Citluk, Posusje i dr. Znam za jednog covjeka iz Posusja koji ima dijelova za Nissan djipove, znam kad smo trazili za Patrola da je imao sve ali sad za taj tip nissan-a neznam da li ima... ako nadjem negdje broj ili mozda jos neko zna za ovog covjeka nek' posta broj ;)

nije dzip u pitanju drug :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Nije dzip drug, putnicki nissan Cherry 1986
Nissan_Cherry.jpg


Upravo sam zavrsio sa farbanjem,sklopio auto sad mi sajba treba!
 

MTR

Član
imas firmu u Dubici , rade po mjerama ( radili za par kamiona , tipa Actros , extra rade ), mislim da se firma zove Dubplast , nemam sad broj sutra cu ti postavit
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
500KM nova...plavo tonirana...

Gdje to drug, moze li se sta jeftinije naci, staro je to auto!?

MTR je napisao(la):
imas firmu u Dubici , rade po mjerama ( radili za par kamiona , tipa Actros , extra rade ), mislim da se firma zove Dubplast , nemam sad broj sutra cu ti postavit

To drug!;)
 
Top