gdje nabaviti tubu ???

gdje nabaviti tubu ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i ja mislim da sal nije losa marka,slazem se sa trozicem i nju mi nije problem nabaviti....... :icon_biggrin:
a mene interesuje gdje mogu naci recimo pioneer tubu cisto da ako nista drugo uporedim cjene..... :icon_biggrin:
 
Član
pioneer nema tube, ima samo aktivne tube a to tebe ne zanima ... tako da imas il sal il mac audio ili magnat ili ili ili ... hehe ... sal je odlicna marka ;) (za nekog ko nezna za bolje) ...
 
Član
SAL i pioneer :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
o boze

A usput receno "tuba" je meni.... no fun at all
 
Član
eddo je napisao(la):
pioneer nema tube, ima samo aktivne tube a to tebe ne zanima ... tako da imas il sal il mac audio ili magnat ili ili ili ... hehe ... sal je odlicna marka ;) (za nekog ko nezna za bolje) ...

znao bi ja za bolje al neznam đe da nađem para imal ko ideju :lol:
 
Član
po meni,najbolji zvuk je iz magnatove,iz kojih sam slusao
ima i pioneer,al su stare 100 godina,pasoivne,s onim starim logom pioneera:D
 
Član
ljudi sta mi uradiste od teme :icon_mad:
imal ko da zna gdje se tube mogu nabaviti pa makar proizvodjac bio gorenje-ex yugoslavija :D

:icon_exclaim:
 
marko_v je napisao(la):
ljudi sta mi uradiste od teme :icon_mad:
imal ko da zna gdje se tube mogu nabaviti pa makar proizvodjac bio gorenje-ex yugoslavija :D

:icon_exclaim:


u fisu brate,imas svih velicina i budu od 50-80 km,zavisno od velicine mozda ima i jeftinijih sad ja sam prije godinu kupio bude neka fenner marka,ja sam izvadio onaj zvucnik i ubacio sony u tubu...
 
Član
fenner=first austria
ako imas mobilmediu negdje blizu kod njih imas magnat i mac audio
ako imas technomarket,kod njih imas blaupunktove;)

btw,cijena magnata i mac audia je 110-130KM,200-300W RMS-a zavisno od jacine
blaupunktova je 110KM,200 il 250W,nezz tacno sad
sve su 12-ke;)
 
Član
Ima li ko kakvih slika tih tuba? Jel bolje tuba ili da se pravi neka kutija , mislim zauzece prostora ...... poz napatih vas glupostima i thx :cool:
 
Član
blaupunkt 12" sam imao ja,odmah da ti kazem nista posebno...a i od sal -a begaj.. . ...skupi neki kes pa kupi nesto bolje od tih krseva!
 
Član
ja tubu hocu za kucnu upotrebu,u auto je nebi stavljao,jer nisam zadovoljan kako svira,za auto definitivno neki sub i odgovarajuca kutija... :cool:
trenutno mi kuci svira prijateljeva sal 10 tuba i fino radi u kucnoj atnosveri,a ja ako ne nadjem nista bolje najvjerovatnije da cu se odluciti za 2x sal-ove 8

;)
 
to sto tebi ta tuba bolje svira od nekih xx drugih zvucnika koje si probao je vise zbog samo drivera a ne kutije tj tube.. svirale su bolje jer su vjerovatno bili osjetljiviji driveri unutra, u samoj kutiji bi trebalo biti bolje.. a sumnjam i da imas takvo SQ uho, a i to da su unutra driveri na kojima bi mogao osjetiti razliku bili oni u tubi ili kutiji.. ako je zapremina ista naravno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top