gdje nabaviti tubu ???

gdje nabaviti tubu ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da li iko zna gdje se moze naci bass tuba 8 inch-a,po mogucnosti nova,treba mi za kucnu upotrebu

:icon_question:
 
Član
u bingu su nekad prije bile SAL-ove tube 8" ... neznam imal jos uvijek, al vrijedi obic i pogledat ... mozda da ima i u fisu ... vrijedilo bi isto i robot obic ...
 
Član
eddo je napisao(la):
u bingu su nekad prije bile SAL-ove tube 8" ... neznam imal jos uvijek, al vrijedi obic i pogledat ... mozda da ima i u fisu ... vrijedilo bi isto i robot obic ...

hvala eddo,znam gdje mogu nabaviti sal-ove tube,bmd centar-doboj,prijatelj mi ima sal-ovu 10",ne svira lose... ;)

da li jos neko ima iskustva sa sal-om,nije neka poznata marka ali iz mog iskustva nije ni losa......

:icon_question:
 
Član
:cool:I mene interesuje tuba... dje se ima kupiti a da nije mucho dineros :icon_smile: p.s. interesuje me dolaze li one sa pojacalom u sebi ?poz
 
Član
panajotis je napisao(la):
:cool:I mene interesuje tuba... dje se ima kupiti a da nije mucho dineros :icon_smile: p.s. interesuje me dolaze li one sa pojacalom u sebi ?poz

imas neke sa pojacalom,a neke bez..... :icon_biggrin:
meni se tuba svidja samo u kucnoj atnosveri,nebi ju stavljao u auto,imas tuba u fis-u,samo su sal-ove vecinom,a mene interesuje da li iko zna gdje mogu da nabavim mac-ove ili recimo pioneer tubu

:icon_question: :icon_question:
 
Član
ja imam neku Pylle (ili tako nekako ), piše na njoj made in USA, bogami neznam ništa o njoj, znam da svira i to lijepo i sve, ali nikakve druge informacije....

uglavnom ako si voljan kupiti mozemo se dogovoriti oko cjene...
 
Član
marko_v je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
:cool:I mene interesuje tuba... dje se ima kupiti a da nije mucho dineros :icon_smile: p.s. interesuje me dolaze li one sa pojacalom u sebi ?poz

imas neke sa pojacalom,a neke bez..... :icon_biggrin:
meni se tuba svidja samo u kucnoj atnosveri,nebi ju stavljao u auto,imas tuba u fis-u,samo su sal-ove vecinom,a mene interesuje da li iko zna gdje mogu da nabavim mac-ove ili recimo pioneer tubu

:icon_question: :icon_question:

Mac i Pajotronik su se mogle nabaviti u mobil mediji, pitaj Feleta za Paju ili kupi paju i napravi tubu sam...
 
Član
ajmo nek neko okaci cijene ako znaa i lokaciju gdje se moze kupiti???

:icon_smile: neka jeftinija varijanta :icon_smile:
 
Član
Nemrin je napisao(la):
sal je madjarska marka mislim,nista bolje od first-a ;)

iz mog iskustva sal-u svaka čast imaju zvučnika koji su daleko bolji od firsta
ja sam isprobavo pionere 17cm 50w rms i sal zvučnici 17cm 50w rms sal svira
duplo bolje,bas je duplo jači pioner kad odvrneš brzo počinje distorzija dok salovi se nedaju tako lako,možda zvučni čudno al tako je,
još pioner više nego duplo skuplji od sal-a,iz ovoga sam naučio
da skupo ne znači kvalitetno ;)

imam ja stranicu gdje se mogu naći podaci od nekih salovi zvučnika uneseš naziv i možda nađeš upustvo i pišu sve specifikacije pa vidi kakva je tuba
ja kad sam uzeo od sal-a zvučnike došli su svi mogući podaci o njima i onaj diagram kako se već zove

evo link
http://hr.diplodocs.com/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top