Fudbal - termin

Fudbal - termin

JD.

Član
ima nas sada dovoljno sa izmjenama, pa ako neko otkaze za iduc termin javit cemo da ima mjesta ;)
 
Član
odlican termin bio :D nazvacu ja sutra ili u pon da vidim kad ima slobodan termin slijedece sedmice otprilike u slicno vrijeme...

JD, pogodi ti koji ce biti rezultat roma-napoli :D samo sto si pogrijesio pobjednika hehehehhe
 
Legend
super !
drago mi je bilo da ste se zabavili, jel sve bilo uredu gore sa terminom i to ?

sljedeci put, bit ce jedan vise sto ne moze trcati haha :p
 
Mogli bi napraviti kao turnire ako nas bude vise,napravimo 3 - 4 ekipe ako bude zainteresovanih pa uzeti dva termina,mislim da je glupo da sad nas koji ne mozemo trcat odbijate :D :D :D
 
Član
pa eto, ako bude dovoljno moze se i tako. 3 ekipe i na ispadanje. pobjednik ostaje. ko primi 2 gola, izadje van ili 10 min ako ne padnu ti golovi...

sutra cu ja zvati da vidim kad ima slobodno pa vam napisem ovdje...
 
emir_89 je napisao(la):
pa eto, ako bude dovoljno moze se i tako. 3 ekipe i na ispadanje. pobjednik ostaje. ko primi 2 gola, izadje van ili 10 min ako ne padnu ti golovi...

sutra cu ja zvati da vidim kad ima slobodno pa vam napisem ovdje...

Ma taman tako, bolje ako je vise raje, hem ce se vise ljudi upoznati, hem ce se manje umoriti forumasi:D
 

JD.

Član
polako ljudi, jedva se skupismo za prvi termin, a sad bi vec 3 ekipe i sta ja znam...

a i ne traje termin sad 3 sata pa da se fino stignu 3 ekipe naigrati... mislim da je sasvim dovoljno da imamo po jednu ili 2 izmjene
 
Član
mob mi u kvaru, a br. hotonja mi je na telefonu. valjda ce sutra biti popravljen, pa cu nazvat. ako vam se ne ceka, vidite onda opet gore na kosevu...
 
Top