Fudbal, košarka i ostali sportovi

Fudbal, košarka i ostali sportovi

RE: Ostali sportovi

ma sramota je stadion iskreno , tu smo se prvo obrukali , ovakvu utakmicu igrali pred 12.000 navijaca :S

ovu utakmicu mi nismo mogli pobjediti , to je sigurno , sudija je bio spreman za svaku sitnicu najstrozije nas kazniti al nema veze , nema repke na svijetu koju Portugal ne moze pobijediti , igraju disciplinovano i lijepo , u Zenici smo ih podcijenili ;)
 
Član
RE: Ostali sportovi

jednostavno , previse smo ocekivali od nasih .. realno je Portugal za klasu bolja reprezentacija od nase i to je to ..
mi zavisimo od par igraca koji nose repku , oni imaju izobilje takvih :icon_sad:
 

IGY

Član
RE: Ostali sportovi

e kad sam ja citavu utakmicu gledao i nasekirao se i nervozan sam zbog gubitka
mogu misliti kako je vama ostalima
bas peh bolje smo igrali fakat al sreca nije bila na nasoj strani :icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
RE: Ostali sportovi

j*iga, previse smo ocekivali, i nek kaze ko sta hoce al bilino polje je k* od stadiona za mene uvijek bila i ostala, grbavo ko 'njiva' u pizdu materinu

nek se igra na kosevu pa makar izgubili 0:5 al ce bar vise ljudi doc i pobjeci iz usrane svakodnevnice al' k*, u zenici je lakse svercat karte i pucat raju po usima koja jedva skupi za pravu cijenu ulaznice a kamo li za duplu za koliko se prodaje ko muda pod bubrege, mi smo jos gori od fife i blattera i platinija zajedno

valjda ce bit nafake da se sve iz korijena promjeni od saveza pa do one male korner zastavice na svakom terenu premier lige bih pa makar i ti drugi krali bar ce se u pocetku suzdrzavat malo pa mozda i napredujemo

btw, cocalica pozvati u repku, kad bi man utd saznao za njega ne bi mu bilo kraja ! ferdinand bi grijo klupu dok bi ovaj vlado svojim kaznenim :D
 
Legend
RE: Ostali sportovi

sinoc se pokazalo fkt kakav je stadio, ruku na srce, eo sad sam se malo dozvao, pa mogu napisati bas kako sam ja dozivio utakmicu, prvo.. jako smo lose igrali, mogu sigurno reci da smo bolje igrali u portugalu nego na BILINOM POLJU u pm !!
ok, nema spahe,misketa, ali pjanic je ljudi sinoc igrao za 10, bajramovic takodje, zasto ti momci do sada nisu igrali, stalno.. npr u portugalu

zasto u zenici nije muslimovic igrao od 1 minute, pa sa 5 spiceva smo trebali igrati dok ne zabijemo, pa sta je onaj ciro mislio :icon_mad::icon_mad:

ok.. najlakse je sad drvlje i kamenje na ciru, covjek je napravio DOSTA stvarno, i treba ga zadrzati na klupi repke u svakom slucaju, ali je ovo moglo i bolje, sigurno, bar u zenici

onda,, sta je sa onom publikom, pa jbt mi smo ti zloglasni (pozitivni) navijaci koji napravi spektakl na svakom utakmici, sinoc su sutili, ja nisam cuo navijace, pa zbog cega ??

SAVEZ NAPOLJE, sramota je sto vec ciri nisu predlozili novi ugovor, pa ko ce ovo opet napraviti, ako on ode ?

Hocemo barbareza, bolica, kodru, ma bilo koga umjesto onog usanovica..nismo mi realno ni mogli toliko daleko doci, kada iza ledja sjedi 5 glupana u savezu, koji veze nemaju sa zivotom, a ne sa sportom.. SRAMOTA

jos jednom CESTITAM NASIM MOMCIMA JOS JEDNOM, I SELEKTORU, I NADAMO SE DA CEMO U NAREDNIM KVALIFIKACIJAMA IMATI VISE SRECE (jbg, volio bih da ovo nisam morao pisati, al Boze moj..)
 
Član
RE: Ostali sportovi

jutros oko 1:30 dosao iz Zenice..
sta reci...tugaa:icon_sad:
fkt smo vise sansi imali u Portugalu...
ali treba biti zadovoljan sto smo i dovdje dogurali...
publika u zenici je bila fkt losa, nema nevijanja,, nema nista...jos na kraju onaj ispad na sudiju, kad su poceli bacati razne predmete... i jos na kraju neko baci sendvic pred klupu od portugala, zalosno skroz ...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

2 IGY, jeste ovo auto forum, a pod forum se zove OFF TOPIC DISKUSIJE i ispod pise "sve sto nema veze sa autumobilima" ;)


zato ne moras onako drsko odgovarati, ne prilici to jednom mod-u;)
NHF pozz!
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Jeste da ima podforum za ostale sportove ali ljudi vjerovatno otvaraju nove teme jer ako ovde pišu (da se glasa za određenog fudbalera) slabu pažnju će privući i malo ljudi će pročitati,a ako otvore novu temu samim naslovom privlače veću pažnju...
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Jbg i ja sam zaboravio za ovo pravilo pa nisam postavio tu! Ako neko ima link neka postavi ovdje! Ja vise nemam Igy izbrisao!!:icon_cry: Pa neka ostali glasaju! ;)
 

IGY

Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

boss_C200 je napisao(la):
2 IGY, jeste ovo auto forum, a pod forum se zove OFF TOPIC DISKUSIJE i ispod pise "sve sto nema veze sa autumobilima" ;)


zato ne moras onako drsko odgovarati, ne prilici to jednom mod-u;)
NHF pozz!

ako je fino otvorena tema i stavljena pod sticky nemorate ne vi biti drski i otvarati nove teme
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

Ma kljucaj igy i banuj sve redom..vidis ti kolko je to bezobrazan narod..otvara nove teme da bi pomogli nasim reprezentativcima da osvoje sto bolje mijesto..kako ih samo nije sramota..bezobraznici jedni :lol:
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

nodiash je napisao(la):
Ma kljucaj igy i banuj sve redom..vidis ti kolko je to bezobrazan narod..otvara nove teme da bi pomogli nasim reprezentativcima da osvoje sto bolje mijesto..kako ih samo nije sramota..bezobraznici jedni :lol:

:lol:
jest vala bas...:icon_biggrin:
samo ne kontam ako je pod forum namjenjen za to da se NE pise o automobilima, zasto onda nemam pravo NE pisati o automobilima nego se svaka tema zakljucava...
ako se nekom ne svidja tema o fudbalu, vidi brate naslov i ne mora ni otvarati:cool:

eto sad kontam sta je u onoj temi, al samo link ima od ove teme...fuck:icon_rolleyes::icon_sad:
 
Član
RE: Ostali sportovi, fudbal, kosarka. itd.....

nodiash je napisao(la):
Ma kljucaj igy i banuj sve redom..vidis ti kolko je to bezobrazan narod..otvara nove teme da bi pomogli nasim reprezentativcima da osvoje sto bolje mijesto..kako ih samo nije sramota..bezobraznici jedni :lol:

al' fkt !!

jebo prefix foruma BH kad ne smijes ikone iste te drzave predstaviti u novoj temi u podforumu (u kojem je naglasen opis - ''sve što nema veze sa automobilima'') i ova izmisljotinja o temi ''Ostali sportovi, fudbal, kosarka, itd...'' je pa hajmo to realno pokusat rec'....... glupost !!

ako se ne pomazemo medjusobno ko ce nam drugi pomoc!? ko ce drugi glasat za misketa i dzeku!? pa mislim........................ stvarno...............
 
Top