FTP server

FTP server

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: BHtuning FTP server

sarajlije ako je tesko ja mogu doci, i onako povazdan samo hodam, papir, olovka ko koliko prepisemo na temu ko je koliko i uplatimo
 
Član
RE: BHtuning FTP server

100gb je za početak, kad napunimo tih 100gb i napunimo blagajnu, uplatimo više, pa u nedogled, kasnije, valjda cemo skupit neke pare pa da mozemo sami svoj server hostat. :D

Uglavnom, od neceg trebamo krenuti ;) Ako bude dovoljno uplata da se odma stavi neki jaci server, zasto ne!
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Nisam računao da će vas se toliko odazvati, ako svi koji su nešto komentirali ovdje uplate neku donaciju, i još par ljudi kojima se nije dalo pisati, vjerujem da ćemo moći uzeti najveći server odmah ;) Samo treba imati na umu da donacija mora ici svaki mjesec... :)
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Pozdrav ekipa!

Što se tiče servera, pronašao sam te konfigurirao i naručio sve potrebno!

- Sam server (dakle PC s 1TB hdd-a :cool: ) je naručen i jedva čekam da dođe.

- Pronašao sam savršen software za to koji košta $50 + Paypal troškovi. (Dakle prva donacija će biti malo veća, ovisno o količini zainteresiranih!

Javit ću sve ovo šefu foruma kako bih dobio njegov blagoslov za ovaj projekt pa da krenemo u akciju. Skidajte sve što vas zanima i spremajte na svoje PC-e dok se ne digne server.

Planirani programi koji će biti na serveru vezani za automobile su:
- Autodata :cool:
- Vivid Workshop :cool:
- ETKA :cool:
- BMW data program i dijagnostika
- Mercedes ^^^^^^^^^^
- Opel ^^^^^^^^^^^
(i sva ostala vozila pa i Ferrarijeva dijagnostika :D )
- Bosh ESItronic :cool:
I još puno toga... :D

Eto malo informacija da bude sve jasno ;) Kasnije se javim s ostalim podacima nakon što popričam s gazdom :D
 
Član
RE: BHtuning FTP server

volim entuzijaste... nemojte džaba... ako će te držati ilegalan softwer zatvoriće vam server i sve ide down naravno bez povarata novca..
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Nije džaba i nitko mi ništa ne može zatvoriti jer sam odlučio da sve ide direktno od mene, dakle nema nikakvih hostinga i slično, sve preko mog budućeg servera, i sve će se ulagati u server. Da mi nikakav interpol i slična gamad ništa ne mogu jer je server privatan i za privatnu upotrebu. :D

Provjerio zakon ^^
 
Član
RE: BHtuning FTP server

dabogda da ti to ne zatvore,a uostalom 1tb je jako mali prostor za npr filmove,ko jos gleda divx? 1080p only :D

sretno vam bilo
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Ček ba ti misliš da drugi nemaju 50-100eura mjesečno-godišnje za svoj server i da mogu hostati raditi šta hoće...neznam na koji se zakon pozivaš i gdje si provjerio da ti nemogu? mislim skinuće te tvoj datacentar, nadprovajder..vjerovatno nisi nikad bakćao oko toga i zvučiš mi kao neko dijete koje se loži da ima svoj server....
 
Član
RE: BHtuning FTP server

kolko se ja razumijem, nebitno sto je to privatno ako su stvari na njemu piratske tj neorginalne-neplacene autoru...
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Da ali nema nista direktno na internetu, spaja se direktno na server.
Neznam koliko se tko kuzi, a to sto pricas da netko mozda ima ili nema za server, koliko ti to treba? Mislim, sta ce ti server ako ces samo ti gore stavljat stvari, nekuzim.

Ovdje je ideja bila da se povuku programi koji po internetu nestaju, i da u jednoj zatvorenoj privatnoj mrezi mozete naci sto vam treba.

Nitko ti privatni server (na ovaj nacin) ne moze srusiti jer kao prvo, ne moze doci do njega, a kao drugo, nigdje nemoze niti naci da postoji. (tipa trazilica i sl.).

A sto se tice 1TB-a hdd-a. To je i vise nego dovoljno za pocetak, vjeruj mi. Ako bude toliko puno toga na serveru tako brzo, vjerovatno ce biti vise donacija pa ce biti i 5TB-a, ali zasto bezveze uzimat gluposti kad nas je zasad mozda 20... :)
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Pravi ti ftp ali nemoj da ima ikakve veze sa bhtuning forumom. Zakupi domenu i server i to je to. Nemoj nas vezati sa piraterijom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top