FTP server

FTP server

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ekipa,

evo ovako, svi ste vidjeli kako su zakoni S 0 PA, P 1 PA i 4 CT4 iako nisu donešeni ozbiljno već naštetili internetu, samim tim što je vrlo teško doći do nečega do čeka smo mogli doći bez po' muke do prije nekoliko mjeseci...

Pa ovako, imam jedan prijedlog!

Kao ekipa, zajednički možemo zakupiti jedan server sa sljedećom konfiguracijom:

CPU: one core, single priority, 2 GB RAM (guaranteed), 100 GB disk space, UNLIMITED traffic !*, 100 Mbit/s port, Live support every day, 365 days a year via e-mail and telephone, Root access, VNC access, + 1x Webmin.

Početno postavljanje servera košta €40, svaki idući mjesec košta nas €10 što se uopće ne čini puno. Naravno ovu konfiguraciju uvijek možemo dodatno proširiti ovisno o financijskim mogućnostima i potrebama.

Na tom serveru, bi se uploadale stvari koje bi svaki "donator" mogao skinuti, tipa autodate i sličnih programa. Dakle pokupili bi sve programe i uz svaki napisali detaljno i po koracima step by step način instalacije i crack-iranja.

Nadalje, tu bi mogli staviti i mapu s filmovima+titlovi. Najbitnije je da se ono što smo godinama imali tek tako ne izbriše, te da to negdje uvijek stoji, a cijena je pre mala za ono što se dobije.

Ima li zainteresiranih?
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Vec sam preko PMa izrazio svoje misljenje, pa i ovako, ja sam za ;)
 
RE: BHtuning FTP server

Evo jedan prijedlog od mene u vezi placanja! Posto sam siguran da velikoj vecini( u koju i ja spadam :) ) je mrsko ili su peokupirani poslom da bi odvojii pola sata, sat pa otici uplatiti u banku, nego ja sam za da se otvori neki sms servis, jer ja cu prije poslati 5-10 sms-ova nego spremit se i otici u banku! Da se napravi nesto kao donacija forumu, posebna tema! Siguran sam da bi veci odziv bio 101%! Jer ima nas ovde sigurno pedesetak koji bi poslali sms, da svako jednu poruku posalje, eto vec petobanka :) ima se i tih 10ojra mjesecno, a ostalo se moze iskoristi u razvijanje foruma i sl! A niko nece propasti za jednu je*enu marku!

Jedan od toh servisa je i fortumo http://fortumo.com/country/bosnia-and-herzegovina koliko znam free je registracija, e sad za cijene poruka nisam siguran, jer nekad davno sam nesto pokusavao u vezi kladjenja :)
p.s. valjda ovim uzvisenim ne smeta link nije reklama, cisto prijedlog, i link nije refferal da ne bi bilo odma evo oce da zaradjuje na nama :) ;)
 
Član
RE: BHtuning FTP server

I ja sam za , i ideja sa placanjem je super jer je 90% nas mrsko otic u banku i uplatit ,zato razmislite malo o tom smsu ;)
 
Član
RE: BHtuning FTP server

okej mrsko nam al sms dobro zvuci nek sms bude 1km i sigurno nece ic ta 1km za server vec nekih 10-15kpf tako da se sms po ovoj racunici ne isplati al posto se slabo u to oko smms kontam mozda i grijesim:icon_sad::icon_sad:
 
Legend
RE: BHtuning FTP server

operater uzme sebi fin procenat od te marke, a za ftp nije losa ideja, vidjet cemo sta ce gazda edo reci:cool:
 
RE: BHtuning FTP server

sema911 je napisao(la):
okej mrsko nam al sms dobro zvuci nek sms bude 1km i sigurno nece ic ta 1km za server vec nekih 10-15kpf tako da se sms po ovoj racunici ne isplati al posto se slabo u to oko smms kontam mozda i grijesim:icon_sad::icon_sad:

A drug koliko das banci po uplatnici, ona provizija?;)

Radite kako hocete to vam je bio cisto prijedlog i mislim da je dobar, a sad to sto bi vi ko one ku*ve da se je*u a da im ne udje! Gdje to mozes izvrsiti neku uplatu a da nema provizije? Ako ima recite da znam :)
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Ekipa, zar nije jednostavnije preko paypal-a? Čak ne morate ni imati računa na paypalu. Bitno je da imate karticu (što svi imaju) i bez ikakvih problema, s vrlo malom provizijom izvrsimo donacije! :)

To je recimo moj prijedlog! ;)
 
Član
RE: BHtuning FTP server

ma neznam kako god hocete, al ziro racun je po meni zakon, odes uplatis, to je i najprovjerenije i najsigurnije... uglavnom ja sam za
 
Član
RE: BHtuning FTP server

Ovisno, mozda je ako se uplacuje u Bosni, ali za ostatak balkanaca na ovom forumu to ce biti muka, jer je gotovo nemoguce izvrsiti uplatu bez da banka uzme 50HRK, jedino da svi odemo preko Save pa u vašu banku uplatit ;) Ovako putem kartice(paypal-a) je nekako najljepše, ostaješ kod kuće sa sve 4 u zraku :D
 
Član
RE: BHtuning FTP server

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
okej mrsko nam al sms dobro zvuci nek sms bude 1km i sigurno nece ic ta 1km za server vec nekih 10-15kpf tako da se sms po ovoj racunici ne isplati al posto se slabo u to oko smms kontam mozda i grijesim:icon_sad::icon_sad:

A drug koliko das banci po uplatnici, ona provizija?;)

Radite kako hocete to vam je bio cisto prijedlog i mislim da je dobar, a sad to sto bi vi ko one ku*ve da se je*u a da im ne udje! Gdje to mozes izvrsiti neku uplatu a da nema provizije? Ako ima recite da znam :)
drug provizije nema ako u istoj banci uplacujes samo na drugu nedajte da vas i jos na taj nacin varaju/radio sam 7 god i znam kako ide/ a kako god bud ja sam zaa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top