Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
malo slicica mog PASHE



[attachment=15506]
[attachment=15505]
[attachment=15504]
[attachment=15503]
[attachment=15501]
[attachment=15502]







FRENKIE-3B
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

passat je predobar a mislis li stopke mjenati mozda,ja razmisljam da svoje zamjenim.. al orginal su isto ok..
 
Frenkijov Passarati

Ne sad za sada ne mislim posto sam vidio na par PASHA raznih stopki i nijedna mi nisu bas zapala za oko,ako bi nesta izaslo novo a da mi se svidza rado kako da ne









 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

A zasto ti nisi sve ove slike postavio u jednu-dvije teme a ne deset! Ja kontam nesto novo kad ono ista auta kao i na prethodnih pet!
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

addo je napisao(la):
A zasto ti nisi sve ove slike postavio u jednu-dvije teme a ne deset! Ja kontam nesto novo kad ono ista auta kao i na prethodnih pet!

Pa nije bas da je u deset tema,izvini jarane ako ti je to zasmetalo,ali mislim  nove slike su uvjek dobro dosle pa koliko god tema bilo!

poz Frenkie 3B
 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

treći red, srednja slika, daj tu sliku nekom iz amerike i reći će ti ford mustang novi :)
 
Član
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

Prelijep passat , oduvijek mi se svidao ovaj model ..Koja ja velicina felgi dobro mu stoje , mozda malo spustanje i to je to ,,,pozd
 
RE: Passat 3B 1.8T20V Part 2

bmw 330d je napisao(la):
Prelijep passat , oduvijek mi se svidao ovaj model ..Koja ja velicina felgi dobro mu stoje , mozda malo spustanje i to je to ,,,pozd

vozdra

felge su dvodijelne naprijed 8.5x18"/gume 225/40ZR18 Dunlop Sp9000
                          nazad    9x18"/gume 245/40ZR18 -II- + distance  
                          od 15 mm


                 [attachment=15508] [attachment=15509]a auto je spustan!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top