Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

0g1 je napisao(la):
UUUU evo ja sad tek vidio da je udaren to...
Bas steta ali sitnica hvala Bogu pa je samo to..
Al mi nije jasno kako te udari c,c,c
svasta
to nije nikom normalnom vozacu jasno,ali sta ces kad nas ima svakakvih to boze vozaca
 
Početnik
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

e baš šteta po tebe
a dobar pasonja
nemerem prestat gledat ga:icon_eek:
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

lajsne prednja i zadnja + providna folija sto ide kod zadnjih vrata stigle danas kostalo 100-. evra
origigi VW dijelovi,aBd sledece sedmice ide pasha na dotjerivanje



 
Član
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

Kakve su ovo lajsne i za sta sluze?:icon_question:
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

danas dobio pismo od osiguranja bobar,nude mi 720.-KM za stetu,potpiso da se slazem i poslo nazad,brzo su reagovali nema sta,a suma manje vise,ovdje u svici me ne moze pokrit,ali bolje ista nego nista :icon_smile:
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

Frenkie-3B je napisao(la):
danas dobio pismo od osiguranja bobar,nude mi 720.-KM za stetu,potpiso da se slazem i poslo nazad,brzo su reagovali nema sta,a suma manje vise,ovdje u svici me ne moze pokrit,ali bolje ista nego nista :icon_smile:

prva se ponuda ne prihvata druze al eto..ako tebi pase..ja cekam jos svoju ponudu..pa cu da vidim koliko cu dobiti:icon_question:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

Meni su za branik na golfu 4 zadnji poslali 100km ponudu i nakon dvije žalbe i predračuna na nove djelove dobijem 330 a predračun bio na 550...
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

black_devil je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
danas dobio pismo od osiguranja bobar,nude mi 720.-KM za stetu,potpiso da se slazem i poslo nazad,brzo su reagovali nema sta,a suma manje vise,ovdje u svici me ne moze pokrit,ali bolje ista nego nista :icon_smile:

prva se ponuda ne prihvata druze al eto..ako tebi pase..ja cekam jos svoju ponudu..pa cu da vidim koliko cu dobiti:icon_question:

druze de mi reci sta mi priostaje nek da prihvatim kad nisam dole + ako bi i htio vise love moro bi ukljucit advokate i dok se to izganja sve otislo bi mi i tih 720 KM,ovako uzecu to i jos malo nadomijerit pa uzet sebi neki scooter dole,bolje i ovo nego da se razvlacim sa njima,imali tebi sta?
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

mOJ zapisnik je poslan,pa sad cekam ponudu,al koja god dosla znam da nece biti dobra,zato pripremit cu zalbu sa racunom iz servisa..sutra idem u servis da mi naprave racun.a steta je slicna tvojoj,samo eto malo vise opet imam..
Bice dobro ja mislim..:icon_smile:
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

black_devil je napisao(la):
mOJ zapisnik je poslan,pa sad cekam ponudu,al koja god dosla znam da nece biti dobra,zato pripremit cu zalbu sa racunom iz servisa..sutra idem u servis da mi naprave racun.a steta je slicna tvojoj,samo eto malo vise opet imam..
Bice dobro ja mislim..:icon_smile:

drug u tebe nije veca steta od moje,tebi su vrata ostala citava,moja nisu:icon_cry:
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

nemislim na to,u zapisniku je sigurno vece steta evo sto je navedeno:

felga
guma
blatobran prednji
vrata prednja
vrata zadnja
blatobran zadnji
branik zadnji
folija kod zadnji vrata
letvice na braniku,vratima
onda nesto kao da idem u servis na provjeru..jel otislo sta u tocku itd

eto sve je to navedeno :D
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

black_devil je napisao(la):
nemislim na to,u zapisniku je sigurno vece steta evo sto je navedeno:

felga
guma
blatobran prednji
vrata prednja
vrata zadnja
blatobran zadnji
branik zadnji
folija kod zadnji vrata
letvice na braniku,vratima
onda nesto kao da idem u servis na provjeru..jel otislo sta u tocku itd

eto sve je to navedeno :D

nisam vidio na slikama da su i vrata otisla,onda drug isto ko i kod mene samo sto je meni felga ostala citava,sva sreca pa sam skino distancere,inace da su bili namontirani izvalio bi mi felgu frajer,jbg tako nam grah pao :icon_smile:
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

mislim nije fakat otislo..nego prije nekoliko neko mi izgrebao malo..al kad je tu nek pise sve moguce..ipak na osiguranju tome se moze uzeti..
ja imam stete 300km bio sam kod limara i pitao da mi se sve to sredi,i kao sto napisah rekao mi 150eura,200eura da mi i letvice lakira u crno,al neznam koliko je to pametno kaze..jer nakon 3-4godine pocet ce ti se to skidati..pa sad razmisljam:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top