Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Frenkijev Passarati - (youngtimer 3B)-mali update str.60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

A mojne ici bolan po tim servisima jebo ga ti...duplo ce ti vise kesha uzet a isto uradit..sve sto ti treba je dobar limar i lakirer..imas ih po tuzli bruka....400km ti je to plafon kod najboljeg majstora...
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

nodiash je napisao(la):
A mojne ici bolan po tim servisima jebo ga ti...duplo ce ti vise kesha uzet a isto uradit..sve sto ti treba je dobar limar i lakirer..imas ih po tuzli bruka....400km ti je to plafon kod najboljeg majstora...

znam nodiash da ima jeftinijih svugdje,ali ipak ja hocu ovdje u svici to da uradim posto ja necu bilo kako to da izgleda,nije da kod nas se ne moze dobro uradit,nego nisam imo vremena da se ganjam jos po majstorima,vjerujes da sam samo 3-4 dana izgubio sa osiguranjem pocinilca,dok sam sve dokumente i papirologiju pribavio i predo,pa naso expertu da poslika i zabiljezi stetu (HOROR)hajde sve to nego ko zna dali cu ikad sta dobit od tog osiguranja a o procjeni osiguranja ne smijem ni mislit :icon_cry:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

Ma dobit ces ti kesh samo ce trebat dooosta vremena....a ako ces u svici radit onda ok..to je tvoja stvar a ima ljudi kod nas koji ce ti to uradit perfektno..elem u svakom slucaju sredit ces ti to..sretno;)
 
Legend
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

doobro je druze,nije ovo nikakva steta,kad sam vidio naziv teme,mislio sam da je bas belaj,koliko vidim felgu ti nije ostetio , odlicno si prosao

a passaner je bio i ostace predobar ;)
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

koje smo mi srece druze...ehh..pa i mene su na istom mjestu..pa cak i felgu zakacili...i gumu probili..
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

black_devil je napisao(la):
koje smo mi srece druze...ehh..pa i mene su na istom mjestu..pa cak i felgu zakacili...i gumu probili..

eeeeeee bas mi zao za tebe druze eto iste smo nesrece,hajde nek je glava na ramenu,felga u mene nije ostecena,jeli kod tebe kolko osteceno,imas slika

@ enes hvala drug na podrsci,sjat ce passaner opet novim starim sjajom ;)
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

1500 KM dati za to je stvarno glupost :icon_evil:
eh sad ne znam mozda ces ti te pare zaradit za 2-3 dana,ali sto je previse,previse :icon_sad:
a kako to da ti placas,osiguranje nista :icon_question:
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

tvrdoglavi je napisao(la):
1500 KM dati za to je stvarno glupost :icon_evil:
eh sad ne znam mozda ces ti te pare zaradit za 2-3 dana,ali sto je previse,previse :icon_sad:
a kako to da ti placas,osiguranje nista :icon_question:

nisam jos dao nista para,to mi je servis od vw zastupnika u brckom napravio ponudu od 1500.-KM i auto za dva dana gotovo,neznam kolko kosta rad ali znam da su ove dvije kromirane lajsne preko 400.-KM,a sto se tice placanja tacno je da cu ja sam popraviti to i platit iz svog dzepa,jer ko zna kada cu ja dobiti neke pare od nase osiguranja tacnije "BOBAR",nisam imo iskustva da suradzujem s nasim osiguranjima,da mi se ovdje desilo ja bi jos castio tog sto me udario,ali jbg
 
Super Moderator
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

nije nista strasno drug al si baksuz....
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

vidi ovaj Ford ima VW ratkape mozda zudi za VW-om
Passat je mrak,snimi nam to ubrazanje da vidimo kak ide s tih 200ks
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

_vwfan_ je napisao(la):
vidi ovaj Ford ima VW ratkape mozda zudi za VW-om
Passat je mrak,snimi nam to ubrazanje da vidimo kak ide s tih 200ks

imam negdje snimak moram ga pronaci,sada mi je prioritet da ovo popravim :icon_smile:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

kakvih 7 dana meni jaran dobio za dva mjeseca i super prosao ispod mjesec nema sanse da ce ga isplatit
 
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

dobio predracun za popravku najjeeftinije za mene ovdje u svici sto mogu proci je 1500.- franaka,inace bili su drugi i do 2000.-i preko,ja sam se odlucio za ovu od 1500.- i aBd za dvije sedmice auto ide spengleru i moleru na reparaturu jedva cekam da vidim opet citavo auto :icon_smile:
 
Član
RE: Frenkijov Passarati - Steta na Pashi za vrijeme odmora

UUUU evo ja sad tek vidio da je udaren to...
Bas steta ali sitnica hvala Bogu pa je samo to..
Al mi nije jasno kako te udari c,c,c
svasta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top