Ford Mondeo

Ford Mondeo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ford Mondeo 2004

moj stari se na takvog nalozio,samo karavana:D
fina auta i meni se svidjaju,a jeftini,karavani 2002-go godiste po 11-12 hiljada...tesko je naci bolje auto za te pare:cool:
 
Član
RE: Ford Mondeo 2004

Evo samo slikice malog cuda o kojem sam govorio. Sluzi nam kao gradsko auto. Suzuki Alto 1987 god. 800ccm 40ks, od opreme kosto bi Izet rekao ima radio, mjenjac itd :) Generalno uradjen prije godinu i po ( limarija i farbanje). Presato 146 000km sto je i stvarna kilometraza. Drugi vlasnici :) Et dosta, dok ide dobro je. Da ga ne ureknem.
[attachment=21045][attachment=21046][attachment=21047]
 
Član
merdecesW126 je napisao(la):
kuuuuuuuul

zar je ovo amerikanski avto?!
Suzuki nije naravno, ali prethodno navedeni Ford jeste :) Njega sam stavio ovde cisto zato sto mi je mrsko otvarat novu temu, a nista o njemu mal te nemam za reci. Sve sto je uradjeno - uradjeno je i sumnjam da ce biti ikakvih radova vise. Dok ide, ide :).
 
Član
Ford je na prodaju samo cisto informativno :))) Cijena :16 500KM registrovan do marta 2010god.
Moze zamjena za nesto novije i manje do 22 000KM
GARANCIJA NA AUTO!
 
Član
Cisto informativno, Mondeo je prodat uskoro ocekujemo nesto novo.
Trenutno ima vise opcija, sad mi pomozite sa svojim iskustvima (ako ih imate) sa autima koja cu navesti:
1. RENAULT FLUENCE
MOTOR: 1.6 16V BENZIN 110 KS ILI 1.5DCI 105 KONJA (30 000KM)
OPREMA: EXPRESSION
CIJENA: 27 000KM
[attachment=32987]
2. CHEVROLETE CRUZE
MOTOR: 1.8 BENZIN 140KS
OPREMA: LS
CIJENA: 27 000KM
[attachment=32988]
3. TOYOTA AURIS
MOTOR: 1.6 BENZIN 132KS
OPREMA: LUNA
CIJENA: 31 000KM+
[attachment=32989]
 

Prilozi

  • Renault_Fluence_001.jpg
    Renault_Fluence_001.jpg
    138,4 KB · Pregleda: 4
  • chevrolet-cruze-paris-241.jpg
    chevrolet-cruze-paris-241.jpg
    33,8 KB · Pregleda: 7
  • 79-toyota-auris-pics.jpg
    79-toyota-auris-pics.jpg
    29,4 KB · Pregleda: 3
Član
Nemam osobna iskustva,ali svi hvale cruza.Meni se isto jako sviđa;)Čitao i gledao par testova o njemu,doduše sa dizelskim motorom..Dobio je sve pohvale.

Neznam odakle ti toyota u izboru,nije ista klasa kao cruze i renault.Bez obzira na sve,zamjerio si se na dobra auta:cool:
 
Mozes sebi i novog C5 uzeti, po jako jace auto nego ta sto si predlozio. Isto za 30 000 maraka sa porezom, 1.8 benzin 127 konja ;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Mozes sebi i novog C5 uzeti, po jako jace auto nego ta sto si predlozio. Isto za 30 000 maraka sa porezom, 1.8 benzin 127 konja ;)
Attraction 1.8i 16V 92/127 1749 AKCIJSKA CIJENA: 30.892 KM + da ne govorim o opremi koju tu dobijam.
Druga stvar, trazimo manje auto od mondea koji je 4.731mm i koji je jedva stao u garazu. zato sam i naveo nekoliko njih kkoji su oko 4600mm odnosno 4300mm.
 
Član
Da ti ne predlazem nesto drugo ako si vec odabrao ta 3, ali za te pare,... Hmm.
Iskreno, Renola bih otpisao u startu, nije moj tip auta. CRUZE je perverzija na 4 tocka, ali moj glas ide za Aurisa. Imao sam nekoliko puta priliku da ga vozim i svaki put je ostavio sve pozitivniji utisak na mene. Drugi razlog je sto i dalje smatram Toyotu najpouzdanijim automobilom danasnjice uprkos onim Americkim lazovima.:icon_evil:
Moj glas za Aurisa.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Da ti ne predlazem nesto drugo ako si vec odabrao ta 3, ali za te pare,... Hmm.
Iskreno, Renola bih otpisao u startu, nije moj tip auta. CRUZE je perverzija na 4 tocka, ali moj glas ide za Aurisa. Imao sam nekoliko puta priliku da ga vozim i svaki put je ostavio sve pozitivniji utisak na mene. Drugi razlog je sto i dalje smatram Toyotu najpouzdanijim automobilom danasnjice uprkos onim Americkim lazovima.:icon_evil:
Moj glas za Aurisa.;)

sta bi znacilo cruze je perverzija :D? Iskreno i ja mislim da je auris najpouzdaniji, istina i najskuplji...I jos nesto ni jednog ne mogu istaci po ljepoti sto s vana, sto iznutra jer su fakat sva tri prelijepa. Prihvatam i prijedloge drugih auta, mozda sam neka zaboravio :) ali otprilike do 30 000KM sa dobrom opremom!
 
Član
Toyotu u ovoj konkurenciji nebih nikada,za manju klasu daješ više novca.Ako usporediš izgled sa ova dva auta,toyota opet gubi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top