Ford Mondeo

Ford Mondeo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto vidim da je davno predstavljanje porodicnog auta sada blokirano jer duze vrijeme nisam bio aktivan (nazalost), odlucih da ga ponovo predstavim..
Dakle radi se o Mondeu 11/2004god. ( ghia+ oprema). Motor 2.0tdci (ci crveno znaci 96kW il ti ga 130hp). Kada je kupljen bilo je 88 000 predjenih km, dok je danasnje stanje nesto manje od 100 000km. Kod nas je nesto jace od godinu dana i dobro slusa ( necu ga puno hvalit da ne ureknem). Cim je kupljen uradjena je zamjena svih filtera i ulja. Nakon toga se osjetilo blago treskanje na volanu gdje je u remex-u otkriveno da je problem u prednjim selenima koji su zamjenjeni. Od tada nikakvih problema vise nema :)
[attachment=18262][attachment=18263][attachment=18264]
Ovako je izgledao kada je tek stigao.
Nakon toga su kupljene felge 16" sa dosta losim gumama koje ubrzo zamjenjene. Rijec je o Fuldinim ljetnim gumama 205/55/R16.
[attachment=18265][attachment=18270][attachment=18266]
Danas to sve izgleda ovako nekako.
[attachment=18267][attachment=18268]
Zelja mi je pronaci ovakve felge, a ubrzo bi trebali da legnu xenoni.
[attachment=18269]
 
Super Moderator
RE: Ford Mondeo 2004

super ford nema sta... a vi to malo nesto vozate... za godinu dana 10 000 km samo :D
cuvaj ga dobar je to auto ;)
 
Član
RE: Ford Mondeo 2004

allroad je napisao(la):
super ford nema sta... a vi to malo nesto vozate... za godinu dana 10 000 km samo :D
cuvaj ga dobar je to auto ;)
Istina auto se ne voza tako cesto, obicno na neka duza putovanja. A inace po gradu je tu mali Suzuki Alto hehe 800ccm 29kW 87god. ( uradjena limarija, nanovo ofarban itd.) slike trenutno nemam, ali bice.
 
Član
RE: Ford Mondeo 2004

Dobar Fordonja,vozio sam se u takvom i samo riječi hvale imam za njega
 
Član
RE: Ford Mondeo 2004

mondeo je strava.

samo provozaj ga povremeno, ja tvoju godisnju kilometrazu predjem za 2 i po mjeseca :)
 
Član
RE: Ford Mondeo 2004

Cilj je postici ovako nesto!
[attachment=18545]
I jedno pitanje da li neko zna gdje se moze nabaviti ova mreza ispod prednjih tablica ( noviji model iznad 2005god. ) kao kod ovog na slici?
 
Član
RE: Ford Mondeo 2004

Cilj je postici ovako nesto!
[attachment=18546]
I jedno pitanje da li neko zna gdje se moze nabaviti ova mreza ispod prednjih tablica ( noviji model iznad 2005god. ) kao kod ovog na slici?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top