Ford Mondeo TDCi

Ford Mondeo TDCi

Član
Ford Mondeo TDCi
2003 godište
210 000km
Oprema: 10 airbag, Climatronic, električni podizači stakala, el. podešavanje sjedišta, retrovizora, parking senzori, servisna knjiga, 16ke felge na ljeto i alu felge...
evo slike :D
barabe :icon_biggrin:



















 
Član
RE: Muštukuk Ford Mondeo Mk3

dobra su ovo auta, motori..ima mi drug istog;)

jedino sto mi je nejasno, zasto ti forda uze, al ajd imas svoje razloge, valjda ;)
sretno s novim kolima :cool:
 
Član
RE: Muštukuk Ford Mondeo Mk3

AnDel je napisao(la):
dobra su ovo auta, motori..ima mi drug istog;)

jedino sto mi je nejasno, zasto ti forda uze, al ajd imas svoje razloge, valjda ;)
sretno s novim kolima :cool:

šta je tu čudno :D hvala edo ;)
 
Član
RE: Muštukuk Ford Mondeo Mk3

Dobar ima potencijala za chuning :D

Onaj bas zastarjelo mk1 naspram ovog izgleda :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Muštukuk Ford Mondeo Mk3

adi187 je napisao(la):
Dobar ima potencijala za chuning :D

Onaj bas zastarjelo mk1 naspram ovog izgleda :icon_rolleyes:

pa jbg ovo je mk3 facelift.. a polahko srediće se neke sitnice;)
 
RE: Ford Mondeo TDCi

fin Fordilak nek je HAIRLI :lol::lol:
samo ne znam zasto stavljate pod Americka vozila kad je taj Modeo evropski:icon_question::icon_question:
 
Član
RE: Ford Mondeo TDCi

GreenDevil je napisao(la):
fin Fordilak nek je HAIRLI :lol::lol:
samo ne znam zasto stavljate pod Americka vozila kad je taj Modeo evropski:icon_question::icon_question:

hvala emire :D Ove godine je i tebi i meni dobro počela :lol:
 
Član
RE: Ford Mondeo TDCi

brate nek je s srecom ...


Jedino sto mi se ne svidja je ovo nekako slabo osvjetljenje , a fordilak place za nekakvim felugama ...






Hej i ja mislim da bi ti to trebo spustiti i zataminit:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: Ford Mondeo TDCi

Frenkie-3B je napisao(la):
Dobar fordo neka je sa srecom,kakvi su planovi?

Našao sam borbet felge... vrlo teško naći ovaj raspon da nešto valja... za početak to, i sve sitnice dojerati... malo kozmetike i muzika je spremna da se ugradi :icon_biggrin: pa ćemo vidjeti...



badboy je napisao(la):
brate nek je s srecom ...


Jedino sto mi se ne svidja je ovo nekako slabo osvjetljenje , a fordilak place za nekakvim felugama ...

Hej i ja mislim da bi ti to trebo spustiti i zataminit:icon_biggrin::icon_biggrin:

ma uživo je dosta jače, ovako mobitelom slikao... felge su u planu i našao sam već... spuštati neću, zatamniti neću :lol: niti vele ulagati... samo dijelovi koji se mogu lahko preprodati ;)
 
Legend
RE: Ford Mondeo TDCi

Super ford jos da te ja na felge namirim bice top. Biraj volja ti 16ke ili 18 ke ;)
 
Top