Ford Mondeo mk1 TDi

Ford Mondeo mk1 TDi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
wow zvuka:D:lol: 1.8 diesel ne poderivi motori, naravno ako se redovno odrzava i idu samo tako... malo prije sam fiestu 1.8 trecom 120 km/h vozio ;)
 
Član
eee ovi su dobri :) 1.8 D potrosaci maleni a dobro ide :) neki dan sam gledao ovakvog mondea sam 2.0 16V 150 BHP sile i auta :icon_smile:
 
Član
c18673d1.jpg
2deec5c9.jpg
pošto sam do sad promijenio 10 ak sijalica= 10KM, ovako LE diode i sija fino, bijele su:cool:
 
Član
sta ono svijetli na lijevoj strani,,jel ono stop gori ili si nesto zaj*o instalaciju kad si spajao te diode...uostalom lijepo je ispalo;)
 
Član
Vidi brata vidi pilleee :icon_smile: samo tako nastavi super izgleda ;) ja bi da imam onaj intercooler stavio bi ga parijed u branik ipod table :) kako bi mu sjelo to auhhhh imao bi "odmah 20 ks vise" hahaha
 
Član
Pa Stavis ga ispod table ali ga prikljucis sa visokotlacnim crijevima i on je u funkciji kao i gore :icon_smile: ama moze on ici nemoj zezati :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
ma mjesto za IC je čisto sra*je:icon_smile: da barem ima na haubi izrez da uvlači hladan zrak,, a ne nako kroz cijelu haubu mora proći do njega, a motor ugrije haubu nenormalno, ali otom potom;) kupit ću mrežicu i staviti umjesto maske i bit će bolje, jer ova je maska od benzinca, skoz zatvori prostor između haube i karambolke, a od dizel usmjerava zrak pod haubu;) a ide fino jednom smo išli 170km/h nas 4ero sa uključenom klimom, a moglo je još...:123::123::lol::D
 
Član
Ama "fati" se flekserice,lima,gita i boje i kao Leepu & Bernie isjeci haubu i napravi usisnik za intercooler :icon_smile:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
wow zvuka:D:lol: 1.8 diesel ne poderivi motori, naravno ako se redovno odrzava i idu samo tako... malo prije sam fiestu 1.8 trecom 120 km/h vozio ;)

ma ide on, samo u drugoj ide do 3000 obrtaja pa šaltaj... vozi se lagano na 2000rpm, troši u prosjeku 6 litara, a najniža 4.8. Prezadovoljan sam kako ide, ipak na onoliko auto i ovaj mali 1.8;) :cool: ali dok ga opere, to je veći postupak:lol::lol::cool: hvala momci na komentarima za ovo Djeda;)

RS TURBO je napisao(la):
Ama "fati" se flekserice,lima,gita i boje i kao Leepu & Bernie isjeci haubu i napravi usisnik za intercooler :icon_smile:

:lol::lol::lol: ta ti je dobra:D ma kaki to, dok ga ja ne vozim, ništa... ja ga samo čistim i po nešto popravim, zamijenim:icon_smile::icon_smile: ali ipak extra prijedlog;)

maloprije ga spustio i stavio felge:D
477273a4.jpg
:cool:
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
Pile j*bte :cool: da je su ovakve felge auhhh felge cine 50% auta :icon_smile:

jašta radi, njegov originalni profil je 185/60 R14, sad je 195/65 R15... njemu idu 17ke i trebaju kraće opruge:D

Limpi je napisao(la):
Hocel ti strugati malo nazad, kad ga skroz recimo cumurom natovaris ? :lol: :D

ma neće, gevinde su pa podigneš malo:lol::lol: da je on meni ko na slici:icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top