Ford Mondeo mk1 TDi

Ford Mondeo mk1 TDi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ford Mondeo TDi

mislio sam staviti masku do onee žice za karambolke:icon_question::icon_question:al nezz kakko će izgledati? ako neko ima savjet hvala:icon_smile:
 
Član
RE: Ford Mondeo TDi

Ocuvan, dobra i izdrzljiva masina ako se pazi ;), kod mene je prevalio 250 il 350 k km, nikad nisam znao tacno jer nisam vjerovao prodavacu u pocetku, i nikad kvara, samo odrzavaj i vozi ;) , za tu mrezu ako budes stavljao, gledaj da bude sto sitnija, i ofarbana u crno... pozz
 
RE: Ford Mondeo TDi

moj mondeo je benzinac sad imam 215000 prijedzenih ali koda je izaso tek sa trake kakav mu je motor suh i ne pravi nikakve probleme,nepoderiva auta a pogotovo motori karoserija manje vise
 
Član
RE: Ford Mondeo TDi

ma super auta!

Frenkie-3B je napisao(la):
fordo je odlican,sretno u prestojecim radovima ako hi ima ;)

neće biti veleradova! samo nešto sitno jer nije moje auto ii fali mi 3godine pa da mogu položiti vozački!:D:lol::lol:

Frenkie-3B je napisao(la):
moj mondeo je benzinac sad imam 215000 prijedzenih ali koda je izaso tek sa trake kakav mu je motor suh i ne pravi nikakve probleme,nepoderiva auta a pogotovo motori karoserija manje vise

dobro limarije je Ford... a li šasija massivana! moj je preko 1500kg težak

SamiRX-8 je napisao(la):
Ocuvan, dobra i izdrzljiva masina ako se pazi ;), kod mene je prevalio 250 il 350 k km, nikad nisam znao tacno jer nisam vjerovao prodavacu u pocetku, i nikad kvara, samo odrzavaj i vozi ;) , za tu mrezu ako budes stavljao, gledaj da bude sto sitnija, i ofarbana u crno... pozz

hvala! jer bez maske mi ide 140 na 3000rpm a vako sa 130! pa ti sad sisaj veslo! hehe potrošnja nedanavno mjerenja 4.8litara:D
 
Član
RE: Ford Mondeo TDi

danas malo oprao auto!:icon_smile: vidio Koki+-a kako se šlepa:icon_question::D
 
Član
RE: Ford Mondeo TDi

0g1 je napisao(la):
dobro si ga opro nema sta :icon_smile: ;)

hehe hvala, vidiš kad sam počeo vidilo se, a kad sam završio mrak! hehe ja to laganoo;);) al zimaaa:D auto je ljetos lakirano, i odvezli ga na autopraonu i ljudi ga izparali...:icon_evil: pukne mi film kupim sebi Bosch i perem sam auto:lol::lol:
 
Član
RE: Ford Mondeo TDi

puštao žmigavac vodu, pa sam jednostavno riješio belay:D

malo slike enterijera!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top