FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA NOVE SLIKE ZEKO_na_BaterijE

FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA NOVE SLIKE ZEKO_na_BaterijE

eo vako STIGLO NOVO AUTO rijec je O FORD MONDEO 2.0 TDCI oprema GHIA 96kw 130 KS 2005 godina :) od opreme ima svasta nesto ne znam ni sam digitalna automacka klima' sony orig. mp3 muzika, koza. el. pomjeranje sjedista, stakla se otvaraju i zatvaraju na dugme, retrovizori' za nocnu voznju svjetla alu felge R-18 parking senzori' maglo farovi' komande na volanu , airbag 8x itd itd itd itd
 

Prilozi

  • Fotka0244.jpg
    Fotka0244.jpg
    178,8 KB · Pregleda: 81
  • Fotka0245.jpg
    Fotka0245.jpg
    154,3 KB · Pregleda: 43
  • Fotka0246.jpg
    Fotka0246.jpg
    162,4 KB · Pregleda: 86
  • Fotka0247.jpg
    Fotka0247.jpg
    145,9 KB · Pregleda: 55
  • Fotka0248.jpg
    Fotka0248.jpg
    152,5 KB · Pregleda: 120
  • Fotka0249.jpg
    Fotka0249.jpg
    143,5 KB · Pregleda: 67
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

This is the car! ;)
Previse mi se svidja, svaka cast na izboru! :cool:
 

emi

Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

dobar autic, nek ti je sa srecom i ouno predjenih km ;)
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Sto ih mijenjas ko gace:lol:

Inace, super ford, pogotovo unutra:cool:
 
Legend
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Dobar pravo, dje ovo iskopa... Koliko je bio para ?
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

extra fordina,svaka cast,malo su ti slike lose,ali vjerujem da ce ih biti jos,,predobar je,,i unutra a i vani,,fele su cudo,nek je sa srecom,puno predjenih kilometara;);)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

e momci hvala na komentarima slike jesu malo lose' jer sam predvece slikao sasvim slucajno OVO ISKOPO sasvim slucajno :) hehehe para je bio pa ne znam negdje oko 13.000 km :) bice jos slikica sutra mozda :))


et od opreme ima jos 4x elektricna podizaca stakala, elektricne retrovizore, grijaci retrovizora board computer' centralno daljinsko zakljucavanje, alarm ABS grijaci u prednjoj sajbi, lajsne kromirane, presao 131.341 KM , dok jos vidim STA IMA PA CU JAVIT :=) hehehe cak ima i rezervnu istu ovu FELGU R-18 crnu volan drvo + koza isto drvena unutrasnjost

KONTAO SAM GA MALO ZATAMNIT?* STA VI MISLITE ??? :D
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

ja mislim da bi mu sjelo samo tako,ne previse tamno,cisto da ima nijansu crne i gore,dole su fele crne,gore folije i bit ce mrak,jos da se spusti i mislim da vise nista ne bi trebao dirat,auto je mjera stvarno,prelijep je,,vidjam ovu seriju mondea stalno,,cak sam i vozio neke modele,ali mi se ni jedan nije svidio kao ovaj tvoj,,ne znam da li je do boje,ali bilo kako bilo pun je pogodak;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

ArminM je napisao(la):
ja mislim da bi mu sjelo samo tako,ne previse tamno,cisto da ima nijansu crne i gore,dole su fele crne,gore folije i bit ce mrak,jos da se spusti i mislim da vise nista ne bi trebao dirat,auto je mjera stvarno,prelijep je,,vidjam ovu seriju mondea stalno,,cak sam i vozio neke modele,ali mi se ni jedan nije svidio kao ovaj tvoj,,ne znam da li je do boje,ali bilo kako bilo pun je pogodak;)

hvala na komplimentu i na savjetu' nemam namjeru ulagat AKO SE MOGU ODREZAT OPRUGE ZADNJE :D uradio bi to :D heheheh a folije cu ako nadjem neke svijetle' zatamnit cu sam sebi ja to :D
 
Top