FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA NOVE SLIKE ZEKO_na_BaterijE

FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA NOVE SLIKE ZEKO_na_BaterijE

RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

al i ti mijenjas auta :D
ford do sad najbolji. njega zadrzi duze ;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Top je. Jos Ghia oprema, za te pare mislim da nisi mogao proci bolje ;), nek ti je sa srecom...
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Mislim da mozes i na netu naci program za deblokiranje tog playera, ako nista, u ovlasteni salon i dobijes ga za dan, cijena ne bi trebala biti vise od 20 maraka ;)
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

na ovom golfu mi se samo ne sviđa, spojeler... i nije tako loš:icon_smile: a mondeo je san:cool: već rečenoo;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

HVALA MOMCI NA KOMENTARIMA :) eo ofarbao ove celjusti u crveno i naljepio jednog skorpiona :D i malo slikica :D
 

Prilozi

  • Fotka0252.jpg
    Fotka0252.jpg
    278,4 KB · Pregleda: 17
  • Fotka0253.jpg
    Fotka0253.jpg
    222,8 KB · Pregleda: 32
  • Fotka0255.jpg
    Fotka0255.jpg
    313,4 KB · Pregleda: 29
  • Fotka0257.jpg
    Fotka0257.jpg
    155,3 KB · Pregleda: 29
  • Fotka0258.jpg
    Fotka0258.jpg
    262,8 KB · Pregleda: 18
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Usrecio si se pravo za te pare, dovoljan je taj znak kod prozora na zadnjim vratima i nista vise ne moras reci ;), po meni nisi trebao tu skorpiju lijepiti, da ostane cist, ali ako se tebi svidja, why not ;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

technoGeek je napisao(la):
Usrecio si se pravo za te pare, dovoljan je taj znak kod prozora na zadnjim vratima i nista vise ne moras reci ;), po meni nisi trebao tu skorpiju lijepiti, da ostane cist, ali ako se tebi svidja, why not ;)

ljepse to izgleda uzivo kad vidis skorpiju .... ma nek stoji malo' dok se ne odljepi :D hehehe HVALA na komentaru :))

i ako neko zna dje mogu nabavit ovaj KATADIPTER na karambolci ispod ? sem SERVISA jer u servisu kosta 45 km :D
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Dobro je sve dok ne nalijepis onu naljepnicu na poklopac rezervoara :D, jesi skontao sta za radio ?
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

technoGeek je napisao(la):
Dobro je sve dok ne nalijepis onu naljepnicu na poklopac rezervoara :D, jesi skontao sta za radio ?

PREVISE PUTA sifra ukucavana' servis to ne moze sredit' odnjeo sam u RTV servis za SONY :D pa mozda provale nesto' ako ne.. onda cu ga zamjenit' i to je to :D nema puno MUDROVANJA :((((((((
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Strava Mondeo,baš gori..Nadam se da će se ta škorpija odlijepiti pri prvom pranju nakon ovog posta :D
 
Top