FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA NOVE SLIKE ZEKO_na_BaterijE

FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA NOVE SLIKE ZEKO_na_BaterijE

Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Na takvo kultura auto stavljati te skorpione, pa nije neka "opasna" dvica :lol:

NHF prema vozacima golfa, odnosi se na one naljepnice, diode iz upaljaca cuning i to;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Limpi je napisao(la):
Na takvo kultura auto stavljati te skorpione, pa nije neka "opasna" dvica :lol:

NHF prema vozacima golfa, odnosi se na one naljepnice, diode iz upaljaca cuning i to;)

:icon_confused::icon_confused: hahahahha :) to to to to ot :cool::cool:;)
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Odlican je, samo poradi na tim sitnicama tipa tog macijeg oka, cd playera... inace sve za 10 ;)
Imam i ja istog samo 2004god. i godile bi mi kakve 18"-ke kao tvoje, umjesto mojih 16"-ki xD
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Fabia RS je napisao(la):
Odlican je, samo poradi na tim sitnicama tipa tog macijeg oka, cd playera... inace sve za 10 ;)
Imam i ja istog samo 2004god. i godile bi mi kakve 18"-ke kao tvoje, umjesto mojih 16"-ki xD

pa poradio bi ja da moze :) recimo da ko zna DJE MOGU KUPIT OVO MACIJE OKO sem FORD servisa :))) uzeo bih :) CD/mp3 sam odnjeo u RTV servis :) da vide' ako sta moze... sta je bilo do mene uradio sam :D ovo su fabricke njegove :) ima i 5 ista... Hvala na komentaru i tvoj je lijep mondeo gledao sam u oglasima ....
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Vidio te maloprije, ogradjen, parkiran ispred centra, tamo na mjestu za invalide. Bolje uzivo izgleda nego na slikama, jedino onaj skorpion bode, da nije bilo security-a, ja bi ti ga odlijepio:D;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

ja se parkiram samo dje se ograduje i dje ima cuvar :D hehehe ne moze se tu svako parkirat :D eeeee SUMNJASSSS :D reci im da bolje izgleda UZIVO :D hehehe nek ne diraj skorpiona :D ujest ce te .... :D


BMW HVALAAAA :D
 

Prilozi

  • Fotka0264.jpg
    Fotka0264.jpg
    246,6 KB · Pregleda: 41
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

Auuu ovo nisam vidio do sad extra auto, brdo opreme i nije puno para :icon_smile:;)

Samo treba uradit rub na felgama u neku drugu boju il ofarbat ih u bijelu il sivu ovako mi nesto puno zatvoreno:icon_rolleyes:

javi kad bude na prodaju :cool::lol:;)
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

adi187 je napisao(la):
Auuu ovo nisam vidio do sad extra auto, brdo opreme i nije puno para :icon_smile:;)

Samo treba uradit rub na felgama u neku drugu boju il ofarbat ih u bijelu il sivu ovako mi nesto puno zatvoreno:icon_rolleyes:

javi kad bude na prodaju :cool::lol:;)

bijela bijela :D hehe ;);)

adi danas idem da kupim nesto sam skonto traku bijelu pa oblijepim linijom bijelom rubove ako nadjem danas to radim ... HVALA za komentare' a ubrzo ce biti na PRODAJU :)) hehehehe dok jos malo profuram :)
 
Član
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

eeeee meni se javi kad bude na prodaju, jer i ja imam forda, samo što je 9godina stariji:lol::lol::lol::lol::cool:
 
RE: FORD MONDEO 2.0 TDCI GHIA ZEKO_na_BaterijE

na prodaju je od iduce sedmice :)) hehehehehehe


a rijesio sam obruceve kupio traku ljepljivu :D hehe valjda ce stojat' samo treba malo vise vremena da to dobro ufati ' ovo sam na brzinu al nije lose :D
 

Prilozi

  • Fotka0287.jpg
    Fotka0287.jpg
    159,1 KB · Pregleda: 21
  • Fotka0288.jpg
    Fotka0288.jpg
    211,7 KB · Pregleda: 15
Top