Ford Focus ZX3 - Komentari projekta

Ford Focus ZX3 - Komentari projekta

Član
vidio sam neki dan si se potezao sa nekom E klasom ondje kod omege ;) fino reži zetec :icon_biggrin:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
vidio sam neki dan si se potezao sa nekom E klasom ondje kod omege ;) fino reži zetec :icon_biggrin:

ahh zetec ... jos brate me lamela zajebaje moram je mjenjati i gljiva . malo gusi...da li je sve uredu.. :)))
 
Član
ubaci spuzvice kakve ispod tablice, pa onda zasarafi.. xD usput, jako fin ford, motor jos bolji;))
 
Član
MuMa je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
vidio sam neki dan si se potezao sa nekom E klasom ondje kod omege ;) fino reži zetec :icon_biggrin:

ahh zetec ... jos brate me lamela zajebaje moram je mjenjati i gljiva . malo gusi...da li je sve uredu.. :)))

hehe, pa dobro uzeo si ga nekih 100 metara onda te je stizao do prvih semafora :icon_biggrin:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
MuMa je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
vidio sam neki dan si se potezao sa nekom E klasom ondje kod omege ;) fino reži zetec :icon_biggrin:

ahh zetec ... jos brate me lamela zajebaje moram je mjenjati i gljiva . malo gusi...da li je sve uredu.. :)))

hehe, pa dobro uzeo si ga nekih 100 metara onda te je stizao do prvih semafora :icon_biggrin:


hehe ma jok ja kocio jer samo dole skretao na INU da sipam gorivo


Buldog je napisao(la):
ubaci spuzvice kakve ispod tablice, pa onda zasarafi.. xD usput, jako fin ford, motor jos bolji;))

sve je sredjeno nema vise da tablica lupa
 

OmO

Član
Hendek ulica, ispod one nove zgrade na skveru (Broadway).. Stara kuca na samoj krivini :icon_biggrin:
 
Član
OmO je napisao(la):
Hendek ulica, ispod one nove zgrade na skveru (Broadway).. Stara kuca na samoj krivini :icon_biggrin:

hehe pa ja tu ja redvno prolazim .... vidio sam te par puta skoro si nesto radio na hondici ;)
 

OmO

Član
Ma subotom i nedeljom uzmem nesto cistiti i tako.. Sad ce se na proljece raditi limarija i spricati pa ce biti vise posla oko nje :D
 
Član
jaa cuo od nekoga da si uradio LSd doors...a nema te nes sad po tz to snijeg kriv..pozelio sam vidjeti focusa a jos vise da se provozam da vidim kako ide zujalica...slusal ostala motorizacija....;)
 
Član
NIsam brate .... jos to radio sad sam u maloj dilemi :D a ostala motorizacija extra.... skino sam branik da ga ofarbam da ga sredim i to...neznam da li da prodam focusa ili da ga dalje sredjujem xD
 
Top