Ford Focus ZX3 - Komentari projekta

Ford Focus ZX3 - Komentari projekta

Član
RE: Ford Focus ZX3

StreetballeR je napisao(la):
imas li problema sa staklima sta si zatamnio?? i vidim ove feluge 5 sarafa,koji promjer?
extra izgled jos jednom ;)



4 sarafa su nije 5 a za stakla me niko ne zafrkaje......

Death_beat je napisao(la):
mali savjet, pricvrsti kako tu zadnju tablicu, ne cujem muziku od nje, kada prolazis :D

:cool: pricvstit ce se nekako :))))) xD
 
Član
RE: Ford Focus ZX3

@ Death_beat nemoze nista smiriti tablicu sve sam pokusavao :) ja msm da cu je skinuti :)
 
Član
RE: Ford Focus ZX3

sta ba da mijenjas branik taj mu stoji pravo i sve si uklopio lijepo ako ja slucajno naletim na kakve pragove javim ti ali fabricke naravno necu ja da se na tog focusa svasta stavlja ili ce biti unikat ili ga prodaj....salim se ali ti i ervix imate najace fordove zujalice u gradu....;)
 
Član
RE: Ford Focus ZX3

jusuf je napisao(la):
Vidjam ovog focusa kod B bloka, fino izgleda ;)

Hvala drug :))))

soffa je napisao(la):
sta ba da mijenjas branik taj mu stoji pravo i sve si uklopio lijepo ako ja slucajno naletim na kakve pragove javim ti ali fabricke naravno necu ja da se na tog focusa svasta stavlja ili ce biti unikat ili ga prodaj....salim se ali ti i ervix imate najace fordove zujalice u gradu....;)

hvala brate ma kotno sam onaj zaDNji obicni branik staviti i da mu uradim YAP Style sa 2 izlaza .... jer ovaj branik moj previse strsi :)
 
Član
RE: Ford Focus ZX3

aServis je napisao(la):
Neki dan smo se na husinu mimoišli....šta ti je ovo sa prednjeg lipa?

ahm onaj branika mislis ??' ma malo ga zakacio ali preko zime ide da se radi jos lijepo da se skroz uradi ofarba lijepo utegne da ga spremim za SR



RS TURBO je napisao(la):
Uuuuu dobar dobarrr :))) :cool:

hvala hvala :)
 
Administrator
RE: Ford Focus ZX3

odlican ford... stalno prolazis pored elektrotehnike:) prisarafi tablicu, ruzno zvuci;)
 
Član
RE: Ford Focus ZX3

pioneer_09 je napisao(la):
odlican ford... stalno prolazis pored elektrotehnike:) prisarafi tablicu, ruzno zvuci;)

hvala drug moj :cool: ma nemoze tablicu niko prisarafiti ..... muzika mi razvali cijeli gepek :) heheh;)
 
Član
RE: Ford Focus ZX3

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako hoces da napravis cjelinu,, moras dovesti pragove i karambolke u
jednu liniju;)
[/quote

ja sam sad prodajem focusa i ako ga ne prodam tamo do marta-aprila onda cu mu kupiti body kit gledo sam kod jednog momka ......
 
Top