Ford Focus ZX3 - Komentari projekta

Ford Focus ZX3 - Komentari projekta

Član
hehe znam brate 100 % ce focus ostati i onako imam peugeota da vozam ... i onda ide sredjivanje malo se dvoumim ..posto kontam dali da prodam focusa ili ne neznam koliko je pametno sredjivanje auto po nasim putevima :) a nisam ja ni kontao nista puno sredjivati jos zadnji branik i 2 auspuha yap style farove ... LSD vrata i rubove i gevinde :) ali dok malo razmislim :D
 
Član
Znao sam da je neko sa foruma :icon_smile:, iso sam iza tebe u utorak kroz tuzlu, dok nisi skreno pred stan valjda:cool:
 
Član
S@jko je napisao(la):
Znao sam da je neko sa foruma :icon_smile:, iso sam iza tebe u utorak kroz tuzlu, dok nisi skreno pred stan valjda:cool:

i kako ti se cini Fokus ??? jesam li izvodio kakve gluposti posto volim malo se zezati po snijegu :) ;)
 
Član
ma jede malu djecuu, aa posto sam te pratio komplet juznom, i gore kad si krenuo desno kod hametove, ne znam kako se zove ulica, imaju lezeci tu, nisii pravio neke karafeke. hehehe. "savjestan vozac":cool:
 
Član
ahm zove se druze sjenak :) moguce da sam iz teratane isao :) posto sam ja non stop u autu vozam se po cijeli dan ... Dosadno i u stanu jedva cekam da otopli ...
 
Top