Ford Focus RS & Renault Megane R26-R

Ford Focus RS & Renault Megane R26-R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nema veze---rado bi se potrkao sa oba ta auta da vozim r32..


Sa r32 rado protiv fokusa i megana...

uvjerio sam se kako r32 ide tako da nesumnjam u nju..
 
Član
badboy je napisao(la):
nema veze---rado bi se potrkao sa oba ta auta da vozim r32..


Sa r32 rado protiv fokusa i megana...

uvjerio sam se kako r32 ide tako da nesumnjam u nju..

da su se odlučili stavljat r36 u golfa mkV ili mkVI onda da, r32 teško... i ja bi htio vjerovat da može, al et zajebali su fanove sa ne stavljanjem r36 u golfa... a možda ipak bude u mkVI ? .. offtopic sry
 
svaka cast corrado sto nisi neki zaludjeni vw fan.Treba priznat "poraz" jbg i ja priznajem da honda u hot hatch klasi nazalost nema odgovor na ovaj dvojac.

A ti badboy mozes biti uvjeren koliko hoces,ali je cinjenica da postoji brze auto od tvoje r32-ice:icon_twisted:


;)
 
Član
sreca pa nije bila r32 na ovom testu... bilo ba sranja na ovoj temi... al djaba opet... jel se spomene neko blaaaaaaaaa auto nije bitno.... odma jarane.... vw vs svi ostali.... zasto je to tako... ne mogu da skontam... a ni da me naglavacke izvrnes kao patkicu... ili je vw toliko dobar... ili ga svi bas toliko mrze...(ne bih bas reko da je ovo drugo) a uostalom ko ce ti ga znati... samo mi nije jasan taj rat.... a vecina tih sto kumuju ratu... ili su provozali samo jedno auto... ili nisu nikako vozila auta... pa se potkrepljuju.... www.googla.ba i slikama.. sa netshow-a :lol:
 
Početnik
bulex je napisao(la):
sreca pa nije bila r32 na ovom testu... bilo ba sranja na ovoj temi... al djaba opet... jel se spomene neko blaaaaaaaaa auto nije bitno.... odma jarane.... vw vs svi ostali.... zasto je to tako... ne mogu da skontam... a ni da me naglavacke izvrnes kao patkicu... ili je vw toliko dobar... ili ga svi bas toliko mrze...(ne bih bas reko da je ovo drugo) a uostalom ko ce ti ga znati... samo mi nije jasan taj rat.... a vecina tih sto kumuju ratu... ili su provozali samo jedno auto... ili nisu nikako vozila auta... pa se potkrepljuju.... www.googla.ba i slikama.. sa netshow-a :lol:

:lol::lol::lol::cool::cool::cool:
:icon_exclaim:
 
badboy je napisao(la):
nema veze---rado bi se potrkao sa oba ta auta da vozim r32..


Sa r32 rado protiv fokusa i megana...

uvjerio sam se kako r32 ide tako da nesumnjam u nju..

uvjeri se jos samo kako ova dva monstruma idu sa manjkom pogonskih tockova..
a mislim i da manje trose :lol:
 
Član
nekazem ja nista...uvijek ima neko brzi jebiga..tako je to...

Ali sta ja mogu ja sam fan r32 i nesumnjam u to...

jebiga sta meni neko ima pricati bmw m5,m6 i tako to..a prebijene nemaju za nju...to su super auta,,ali ipak se r32 moze nabaviti ,ja sam gledo na autopijaci 36 000 km ...a nije ni r32 losa ...

corrado je napisao(la):
badboy je napisao(la):
nema veze---rado bi se potrkao sa oba ta auta da vozim r32..


Sa r32 rado protiv fokusa i megana...

uvjerio sam se kako r32 ide tako da nesumnjam u nju..

da su se odlučili stavljat r36 u golfa mkV ili mkVI onda da, r32 teško... i ja bi htio vjerovat da može, al et zajebali su fanove sa ne stavljanjem r36 u golfa... a možda ipak bude u mkVI ? .. offtopic sry



Nevjerujem da ce u VI biti r32 ili r36...kako sam gledao preko auto magazina auto shop magazin ,,,sad ce biti 2.0 motor TSI sa 210 i 272 konja.....ako bude r32 u VI ...razvijat ce preko 300 ks...


A focusova je max brzina 250-260 km/h,,,,a dok r32 ide i preko toga

uglavnom opet wv hehe
 
Legend
ova dva auta tesko je staviti pod isti krov, prije svega sto je megane BUKVALNO napravljen samo za sraze, kao sto vidite po sjedistima i roll barovima, dok je focus vise "cestovno vozilo" ..

pogledajuci tezinu i razliku u konjima, moze se reci da su "tu negdje" stim da poznavajuci relaultovu tehnogoliju ovjesa, mislim da focus nema tu sta traziti.. pogotovo sa "samo" prednjom vucom :icon_smile:

kako god.. strasana dva auta :icon_idea:
 
Legend
Djulba No 2 je napisao(la):
Noke jeli to mislis da renault ima bolji ovjes od forda???:lol:

KOliko sam citao, razvikali su ovjes bas ovog renaulta, i kazu novinari da je TOP. Medjutim na krugu su ga mjerili sa ST ako se nevaram jer RS tada jos nije bio tu. A sad, obzirom da nisam vozio niti jedan od ova dva, a nisam gledao ni TG test.

Licno ja priznajem samo misljenja tipova sa TG. Kod njih se dosta zasniva na cinjenicama, i cesto su realni u svojim procjenama. Uglavnom dok ih STIG ne provoza, sve ove prognoze su bezveze.

A koje bi prije uzeo, pa jbga, vjerovatno Focusa ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top