Ford Focus mk2

Ford Focus mk2

Član
Koliko je bezbedno ovo voziti, jaca neravnina ili kamen na putu i ode guma. Stvarno izgleda super al si ogranicen samo za idealan put

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Nemogu da vjerujem da vam se to svidja
Ovo je Tuning forum, za tebe ne klix ba koje xenone uzet

Koliko je bezbedno ovo voziti, jaca neravnina ili kamen na putu i ode guma. Stvarno izgleda super al si ogranicen samo za idealan put

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Vozi ivica dvoje djece na ovom profilu i air rideu

Mogao si gume i skinut, nema 3mm do asfalta :D
Dobar
Moras stalno nove uzimat da ima makar cent gume
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Izvini buraz ako kopam ako ne bi trebao, ali felge su prevelike sa jedne i druge slike, gore si mijenjao kocnice i potpuno su drugcija verzija klijesta, boja a i sami narezani diskovi, dok su na donjoj slici zuta klijesta sa dust-guardom i obicni disk i guma mi nema ganalice za nasjed do felge.

Mozda grijesim dusu i ako jesam ispricat cu ti se, ali meni se u dobra doba cini donja slika photoshop :D
 
Član
Izvini buraz ako kopam ako ne bi trebao, ali felge su prevelike sa jedne i druge slike, gore si mijenjao kocnice i potpuno su drugcija verzija klijesta, boja a i sami narezani diskovi, dok su na donjoj slici zuta klijesta sa dust-guardom i obicni disk i guma mi nema ganalice za nasjed do felge.

Mozda grijesim dusu i ako jesam ispricat cu ti se, ali meni se u dobra doba cini donja slika photoshop :D
Jes ps
 
Član
Kazem ja da tu nesto smrdi :)

Da je bolje odradjeno u PS-u, mozda bi mi se i svidjelo

Pa dobro momak nije napisao da je ps i da nije, pola foruma postavlja tudja auta koja uopste nemaju vi se svezali jeli ps ili nije, kako god momak ima te felge i to auto mozda je htjeo samo pokazati kako ce izgledat auto :)
 
Član
Top