Ford Focus 1.8 TDDI-update-razbio ga...

Ford Focus 1.8 TDDI-update-razbio ga...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da vam i ja prestavim moje vozilo nista specijalno, Ford Focus 1.8 TDDI 90KS, ali je meni to extra auto ima dosta opreme odlican ovjes i gotovo savrsen mjenjac (tko se razumije u fordovu mehaniku zna da mu mjenjac moze podnijet duplo vise snage od predvidjene odnosno serijske)...
Tu su i neke slikice koje su stare 3 mjeseca nije se nista promjenio do sada osim sto sam mu stavio hromirane metalne okvire za tablice i nove gume "Hankook"...i jos da li netko zna gdje mogu nabaviti klarglas prednje žmigavce jer su ovi zuti ocajni.
 
Legend
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

lijep focus,a za kristalne zmigavce obrati se osobi po imenu fele na ovom forumu,da nije mozda ovaj focus tdci
 
Član
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

Nexus je napisao(la):
lijep focus,a za kristalne zmigavce obrati se osobi po imenu fele na ovom forumu,da nije mozda ovaj focus tdci

ima i TDCI ovo je TDDI i to je starij malo motor al po meni je bolji od TDCI-a... ;)
 
Super Moderator
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

Fin focus ocuvan je cini mi se :D a ima i kozu koliko vidim :D...a sto je bolji od TDCi-a :D... kod mene 1.6TDCi a ima 110 KS :D
 
Član
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

allroad je napisao(la):
Fin focus ocuvan je cini mi se :D a ima i kozu koliko vidim :D...a sto je bolji od TDCi-a :D... kod mene 1.6TDCi a ima 110 KS :D

kod nas u bosni je dosta lose gorivo i o ovaj mozes svasta sipati a TDCI je malo osjetljivij po tom pitanju (tako sam ja cuo).
 
Legend
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

Nije istina to za TDCi. Inace svajetujem ti OMW za sipanje goriva.
 
Član
RE: Ford Focus 1.8 TDDI

Odlican Focus prijatelju,zelim ti puno sigurnih i udobno predjenih kilometara sa njim ;) :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top