FORD ESKORT DA ILI NE...TEST

FORD ESKORT DA ILI NE...TEST

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ford= trosi ulje trosi benzin al se nekvari smece:):):)
Ja ga licno vozo ubijo ubijo ubijoooo i nisam uspio dok me 123 mercedes nije osino:)
poslije ga prodo ubijali ga ljudi ubijali i na kraju zavrsio u nekoj sumi nabili ga na drvo neko:):)
Motor jos radio:):):)
Da se razumijemo kod mene preso 100000 od toga od 30000 pusio plavkasto :):):) al samo u malim obrtajima, gdje sam ga rijetko vozio:):)

Puno fale za forda od mene.......sto se mkojih iskustava tice....
 
Dule prof,druze moj,mk 6 se pravio od 95 do 99,a mk 5 od 1992 do 1995,s tim da je mk 5 redizajniran
1993 godine i taj model se pravio do 1995 godine,cuj propada pod,pa ljudi kod mene je 1995 godina,
kakvo propadanje poda,istina je da imaju problema sa obrvama,ali eto ja sam treci vlasnik svog auta i
u njegovoj 13 godini zivota prvi put mu je zamjenjena desna zadnja obrva...

Pa moj drug ima eskorta 1997 godina,znaci ovaj zadnji,klima,servo,2 airbaga,centralna,siber,
ma sve od opreme za 6500 km,auto je udobno i u odnosu na vw upija rupe,ali ne vazda se nadju genijalci da se sjete jedne obrve ilii modela iz 80 tih i onda ni jedan ford ne valja,pa malo se raspitajte
koliko se ford vozi van BIH,pa mozda dobijete jasniju sliku,ja ne tvrdim da je eskort kralj klase,naravno da nije,ali za novac koji se moze dobiti pruza mnogo,zaista mnogo,ali ne neka bosnjo da 6000 za dvojku td sa naglaskom da ima intercooler...i onda nabije 15-ke i gine motajuci,a o bubrezima da ne pricam...

Znaci eto skontajte za koji kes ga dobijete,opremu,motor npr 1.6 16V sa 90 ks i onda izvagajte
sta drugi nude,mozda nude kvalitetnije auto sa boljim limom,ali taj kvalitet ce te platiti skuplje,a
cisto sumnjam da ima auto sa toliko serijske opreme iz tog doba u toj klasi.

Imao je i golf i astra dugacak spisak opreme,ali su dosta vise cigancili za razliku od forda...i
male stvari u golfu su bile za nadoplatu,za razliku od forda koji je dosta vis edavao u osnovnim
paketima...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top