Flash chrome za flege i ostalo

Flash chrome za flege i ostalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
bmwscaner je napisao(la):
da kupljene su tako i opet se oguli svemu dodje kraj

to je ogromna razlika, izmedju "fabricki chrome felgi" i ovo spreja..

ne moze se ni porediti, pa sam skontaj

doduse, juce sam gledao te felge (oxigen) na hondi, i na njoj se ogulio taj chrome lak..
 
Legend
galvanizacija,....kromiranje....nikl.............skroz drugi ,duzi , skuplji....kvalitetniji proces.....porediti lakiranje sa ovim.....ne ne nee
 
Član
-ja sam nasao sprej u FIS-u!kada sam ofarbao felge izgledalo je FENOMENALNO!ja reko da operem auto pa da se malo kurcim...kada sam oprao auto...sva boja spala!
-takodje sam kontakrtirao momka u jagodini(farba tim kao kvalitetnim bojama)hoce 150e da mi ofarba dva metalna branika od golfa mk1!!!
 
Član
a oke to sto ti je boja spala mozda podloga niej dobro uradjena ili nije se dosta osusila i stvrdla...

al kako god okrenes,to je low budget rijesenje, kratkorocno..;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
a oke to sto ti je boja spala mozda podloga niej dobro uradjena ili nije se dosta osusila i stvrdla...

al kako god okrenes,to je low budget rijesenje, kratkorocno..;)

to su mi mnogi rekli...i ja se obradujem!ma reko do mene je problem.
sve moguce varijante sam ja probao...:icon_cry:
ono spada pa spada....
ma kada bi ono izdrzalo bar 1,5god ja bi bio presretan!
 
Član
ljuboje je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
a oke to sto ti je boja spala mozda podloga niej dobro uradjena ili nije se dosta osusila i stvrdla...

al kako god okrenes,to je low budget rijesenje, kratkorocno..;)

to su mi mnogi rekli...i ja se obradujem!ma reko do mene je problem.
sve moguce varijante sam ja probao...:icon_cry:
ono spada pa spada....
ma kada bi ono izdrzalo bar 1,5god ja bi bio presretan!

Imao sam i ja taj sprej :lol::lol:, kada tek nases sloj boje extra je, ogledas se, ali nesmijes felgu dotaknuti ni nakon 7 dana inace se sjebe :lol:, znaci samo za ukras heh
 
Član
ja ipak mislim da nije ovo lose za neke sitne detalje i koji se ne "diraju" previse :icon_question: jel zna iko koja je cifra ove boje da se proba:icon_confused:
 
Legend
hmm a jeli neko pokusao akrilnim bezbojnim lakom preko ..... ako se primi lak za tu podlogu "AKO" to bi bilo super
 
Član
evo sad cu im ja mail poslati,da ih pitam imali nacin isporuke za bih, cijena , i mozda neko prestavnistvo...
 
Član
enesss je napisao(la):
hmm a jeli neko pokusao akrilnim bezbojnim lakom preko ..... ako se primi lak za tu podlogu "AKO" to bi bilo super

a drug sve ti je to od danas do sutra, ako on niej uhvatio za temeljnu djabe ga trpas i ucvrscujes sa vanjskim slojem...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top