Flash chrome za flege i ostalo

Flash chrome za flege i ostalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me sta vi mislite o ovome i da li je neko vec radio s ovim i iskustva?

FlashChrome predstavlja zadnji tehnološki napredak u razvoju efekt boje s optimalnim izgledom kroma,inoxa ili poliranog aluminija.
Efekt i izgled poliranog metala lako dobivamo na svakom predmetu, kojeg možemo obojiti;(drvo,plastika,staklo,
keramika,svi metali...).
S dodatkom Magic Color transparentnog pigmenta postiže se boja koju želite.



evo i stranice http://www.flashchrome.eu/

i video http://www.youtube.com/watch?v=7B3LKf6mWSw

ja sam ih kontaktirao,firma je iz slovenije.Moze se kupiti i dobiti postom.
 
Član
Ja mislim da ta boja nije uvjerljiva,bilo bi super da neko iz iskustva kaze mada ne vjerujem da iko ovdje ima iskustvo s tim
 
Legend
brate ovo je smece ;), znaci zaboravi da ces ovim ista postici..
fino uzmes purol universal i poliraj ;)
 
Član
i meni na videu izgleda jako jako dobro tako da nevidim razloga zasto ne pokusati...

noke znas iz iskustva da je smece ili samo dzaba baljezgas ??? mozda znas nesto sto mi neznamo...
 
Legend
Pike_gti je napisao(la):
i meni na videu izgleda jako jako dobro tako da nevidim razloga zasto ne pokusati...

noke znas iz iskustva da je smece ili samo dzaba baljezgas ??? mozda znas nesto sto mi neznamo...

ne baljezgam
probao je jaran i sve se oljustilo za 2 mjeseca..
probajte..

ovo sto je predstavljeno ovdje je dobra stvar za neke dijelove koji nisu izlozeni fizickim ostecenjima (kamencicima, prljavstinom i tako tim stvarima) ali za felge, ovo je cista glupost..
 
Član
zato se preko ovog uradi jos jedan sloj bezbojnog laka, za svaki slucaj...pa nek on trpi kamencice...

edit: i da, mozda ovo ipak nije onaj jeftini od 5 KM sto ima svudje kupit, mozda je sta skuplje i bolje...
 
Član
Ovo bude odlicno na oci, ali cim se razbije povrsina, recimo tukne kamen ili se zagrebe prilikom pranja potkorupi se sve i pocne se ljustiti boja i to u velikim dijelovima...postoje i one koje se ovako pofarbaju, ali na kraju se prevuku nekim slojem kao da je plastificira, samo ne znam kako se zove ovaj nacin farbanja...;) mislim da je GocaS imao felge koje su dosle kupovno ovako farbane, i pocele mu se ljustiti...moze biti da se za gocine i varam, uglavnom trk u njegovu garazu :cool:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
i meni na videu izgleda jako jako dobro tako da nevidim razloga zasto ne pokusati...

noke znas iz iskustva da je smece ili samo dzaba baljezgas ??? mozda znas nesto sto mi neznamo...

ne baljezgam
probao je jaran i sve se oljustilo za 2 mjeseca..
probajte..

ovo sto je predstavljeno ovdje je dobra stvar za neke dijelove koji nisu izlozeni fizickim ostecenjima (kamencicima, prljavstinom i tako tim stvarima) ali za felge, ovo je cista glupost..

to je vec konkretan post a ne onako nevalja a bez argumenata...
 
Član
Ja taman hocu da pitam jel postojano, meni palo na pamet cijelo auto u ovu plavu obojiti, samo koliko bi kostalo :D
 
Član
gocine felge su izdrzale 4 godine pa se pocele ljustiti a dje sve nismo bili sa njima jos dok je auto u jima bilo i iskrivljivanje i rupe i snijeg i govnarije svakakve mora se oljustit opala bi svakakva boja
a kolko dodje ova boja ja cu sebi odraditi pa nek opada ako oce a sve zavisi i do pripreme podloge i zastite pravilne ja mislim da se moze to fino odraditi
 
Legend
mimo svega ovog,.....gledao sam kacige lakirane sa ovim lakovima,.....extra realno izgleda.......sad kakav je ovo proizvod ne znam i nisam nikad lakirao sa njim,.......

koja mu je cijena inace druze ??
 
Član
Bas je glupo sto nisu cijenu stavili,bar ja nisam uspio da pronadjem..
Ako je nesta preskupo jebaji ga tamo koliko god da je dobro
 
Legend
bmwscaner je napisao(la):
gocine felge su izdrzale 4 godine pa se pocele ljustiti a dje sve nismo bili sa njima jos dok je auto u jima bilo i iskrivljivanje i rupe i snijeg i govnarije svakakve mora se oljustit opala bi svakakva boja
a kolko dodje ova boja ja cu sebi odraditi pa nek opada ako oce a sve zavisi i do pripreme podloge i zastite pravilne ja mislim da se moze to fino odraditi
koliko ja znam
kod goce su felge bile fabricki kromirane (ili ofarbane u tu chrome boju) a nisu nekim aftermarket sprejom..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
gocine felge su izdrzale 4 godine pa se pocele ljustiti a dje sve nismo bili sa njima jos dok je auto u jima bilo i iskrivljivanje i rupe i snijeg i govnarije svakakve mora se oljustit opala bi svakakva boja
a kolko dodje ova boja ja cu sebi odraditi pa nek opada ako oce a sve zavisi i do pripreme podloge i zastite pravilne ja mislim da se moze to fino odraditi
koliko ja znam
kod goce su felge bile fabricki kromirane (ili ofarbane u tu chrome boju) a nisu nekim aftermarket sprejom..

da kupljene su tako i opet se oguli svemu dodje kraj
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top