FILMOVI (preporuka)

FILMOVI (preporuka)

ljudi imal neki horor da se userem od straha, nista ove splaćine sa vampirima i vukodlacima, treba mi nesto morbidno, nesto realno, na prepad i trzaje, neki duhovi i to...

hvala :)
 

MTR

Član
mali Ninja je napisao(la):
ljudi imal neki horor da se userem od straha, nista ove splaćine sa vampirima i vukodlacima, treba mi nesto morbidno, nesto realno, na prepad i trzaje, neki duhovi i to...

hvala :)

pregledaj www.avaz.ba , malo vijesti u 19:30 i eto hodaces ko budala po kuci :D
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
ljudi imal neki horor da se userem od straha, nista ove splaćine sa vampirima i vukodlacima, treba mi nesto morbidno, nesto realno, na prepad i trzaje, neki duhovi i to...

hvala :)

pa ne znam americki Krug si sigurno gledao - meni jedan od najmorbidniji :)

zatim saw svi dijelovi....hostel 1,2 ..ne pada mi nista sad na pamet
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
ljudi imal neki horor da se userem od straha, nista ove splaćine sa vampirima i vukodlacima, treba mi nesto morbidno, nesto realno, na prepad i trzaje, neki duhovi i to...

hvala :)

The shining. Kubrick redatelj. Odličan film sa morbidnom atmosferom. Doduše nema duhova:icon_biggrin:
 
MTR je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
ljudi imal neki horor da se userem od straha, nista ove splaćine sa vampirima i vukodlacima, treba mi nesto morbidno, nesto realno, na prepad i trzaje, neki duhovi i to...

hvala :)

pregledaj www.avaz.ba , malo vijesti u 19:30 i eto hodaces ko budala po kuci :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: država nam je horor, to znam ;)


hvala andel i zela, odoh skinuti krug, zaboravio sam koliko je strasan :)

a i The shining valja skinuti, nisam ga gledao.
 
Član
Rijetko gledam filmove stvarno mora biti dobar da bi ga pregledao.Svima preporucujem seriju Blue Mountain State Serija je vrh znaci pogledajte jednu epizodu ako vam se ne svidi negledajte dalje ...Imam linkove po epizodi 100 MB ako koga zanima nek mi se javi na PM ;)

images
 
hard2beat je napisao(la):
Rijetko gledam filmove stvarno mora biti dobar da bi ga pregledao.Svima preporucujem seriju Blue Mountain State Serija je vrh znaci pogledajte jednu epizodu ako vam se ne svidi negledajte dalje ...Imam linkove po epizodi 100 MB ako koga zanima nek mi se javi na PM ;)

images

kako znas da je dobar ako ga nisi gledao ? :D


a ovaj sto trazi horror neki , nek pregleda Srpski film , kad vec i spoinje morbidnost :icon_biggrin:
 
Član
a gledao sinoc superbad dosta dobar skinite ga :)

a gledao i grow ups malo prije nije nesto, iako ima dobru glumacku postavu...nebi ga gledao ponovo :D
cak se ni selma hayek nije skinula malo vise gologuze ;)
 

MTR

Član
http://www.kickasstorrents.com/reign-of-assassins-2010-dvdrip-xvid-ac3-nlibra-galaxyrelease-t4529897.html
 
Član
adel_tuzla je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
adel_tuzla je napisao(la):
Evo da i ja preporucim ako neko nije gledao Bankok adrenaline neka ga slucajno NE GLEDA,,,film je nidje vezeeee :icon_mad::icon_mad:

kasno si se sjetio, vec sam ga odglego :lol:

i kako se tebi cini :lol:

ideja nije losa, ali realizacija filma i glumacka postava su katastrofa... ima smjesnih scena, ali i to je nedovoljno da se kaze da je dobar film...
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
ljudi imal neki horor da se userem od straha, nista ove splaćine sa vampirima i vukodlacima, treba mi nesto morbidno, nesto realno, na prepad i trzaje, neki duhovi i to...

hvala :)

Groblje kucnih ljubimaca, Hostel 1i2 (vise gadni nego strasni), the exorcist(nisam gledao al kazu da je strasan) pogotovo taj neki prvi sto su ga skoro digitalizirali...
pa et javi kako je proslo :D
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
ljudi imal neki horor da se userem od straha, nista ove splaćine sa vampirima i vukodlacima, treba mi nesto morbidno, nesto realno, na prepad i trzaje, neki duhovi i to...

hvala :)

košto je Vernes reko, pogledaj "Srpski film" poslije toga nećeš moć ni jest ni na šolju, ništa jarane, film da se zgroziš
 
Član
Sandro je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
ljudi imal neki horor da se userem od straha, nista ove splaćine sa vampirima i vukodlacima, treba mi nesto morbidno, nesto realno, na prepad i trzaje, neki duhovi i to...

hvala :)

košto je Vernes reko, pogledaj "Srpski film" poslije toga nećeš moć ni jest ni na šolju, ništa jarane, film da se zgroziš

film je u najmanju ruku debilan...
 
Top