fiesta mk2

fiesta mk2

Član
hvala...a bice i volan ( ako bude kako treba,nagradit cu se za novu godinu :D )
...skinuo bi navlaku al je volan uzasno tanak i bas je ruzan osjecaj u ruci..
 
Član
evo malo se pralo auto :lol: pa proveravajuci ulje i tecnost u motoru krenem po malo da brisem motorni prostor i dodje mi da malo smirglam i "poliram" deklo :icon_smile: reko da ga malo ( samo dio dekla ) ispoliram da vidim kakvi ce biti rezultati i koliko ce to da traje...evo slicice, ovo je bilo brzinski pa zato i nije ispalo dobro jer sam koristio samo 320 i 600 papir i malo neke paste iz marketa :icon_biggrin:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i evo jedna za brata Pukija...potrosio sam 10 minuta dok sam nasao cvetic :lol:


Uploaded with ImageShack.us
 
jel zeljezno ili alu deklo?

ajde ako je alu ismirglaj to i vodeniraj pa da ga ispoliramo kod mene, bilo bi najs :)

fakat dje nadje maslacak jbt:icon_eek:
 
Član
hvala,hvala...cuti,pade mi na pamet puki kako svaki put slika u cvecu pa pocnem traziti cvet ne kontajuci koji je mesec...a ono nigdje lista a pogotovo cveta i nakon 10min hodanja po dvoristu kao ludak nadjem jedan maslacak sakriven :D


@erol pa mislim da je alu deklo..pa sam ga zato ispolirao malo da vidim hoceli biti kakvih nezeljenih pojava,pa onda polako ima da ga uglancam :icon_smile:
 
mladjo22 je napisao(la):
hvala,hvala...cuti,pade mi na pamet puki kako svaki put slika u cvecu pa pocnem traziti cvet ne kontajuci koji je mesec...a ono nigdje lista a pogotovo cveta i nakon 10min hodanja po dvoristu kao ludak nadjem jedan maslacak sakriven :D


@erol pa mislim da je alu deklo..pa sam ga zato ispolirao malo da vidim hoceli biti kakvih nezeljenih pojava,pa onda polako ima da ga uglancam :icon_smile:

I like this sa poliranjem :)
 
Top