fiesta mk2

fiesta mk2

Član
evo malo vizuelnog rada na fesi...uzeo od druga lip(sa golfa dvojke) i evo sad ga postavio napokon...iz blizine se vidi da nije legao najbolje,prvo sto nije od fese a drugo sto i nisam bas sa vremenom da lezim dva sata pod autom da busim rupice da bi ga pritego extra..kad se nadje vise vremena popravicemo to.
postavio sam ga da najvise da vidim kako ce stojati i iz razloga sto su svi govorili kako nece pasati i kako se ne moze..a volim da dokazem prakticno ono sta tvrdim(a tvrdim uvek da se sve moze :icon_smile: )


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

P.S.ovaj cvecnjak gdje sam slikao fesu inace nije stara napravila za fesu al sreca pa je nema na forumu da vidi gdje sam natjerao auto :lol:
 
Administrator
dobra ideja za lip... svaka cast... gledajuci dobro mu stoji, samo ga jos bolje upasuj i to je to...
sta ti je dalje u planu?
 
Član
ni meni ne izgleda lose uopste cak sta vise na prvoj slici dobro izgleda da je legao, upasuj ti to kad nadjes vremena i bice to dobro ;)
 
Član
ma ne smem nista da planiram radi faxa...skolarina mi dosta oduzima para,a stedim pare pa da pocetkom jeseni odvezem auto kod majstora da mi povari pod,posto se pocelo malo pokazivati i ako ima jos sta da se treba povariti i tako te stvari da se zastiti za zimu i da sam miram sto se tice limarije neko vreme...a ako uleti kakvih para sa strane onda unutra da zamjenim sjedista i mozda presvucem tapacirunge i instrument tablu...trenutno radim zadnju dasku za zvucnike,presvlacim je.. to bi trebalo da bude za koji dan pa kacam ovde...

s1ck je napisao(la):
ni meni ne izgleda lose uopste cak sta vise na prvoj slici dobro izgleda da je legao, upasuj ti to kad nadjes vremena i bice to dobro ;)

ma legao je on fino...samo sto nije orginalni pa se umjesto 5-6 sastava treba staviti 10-12,na sto blize jedan drugom... al kao sto reko,nemam vremena da lezim pod autom...radi faxa a i radim svaki dan od 15h tako da eto uhvatim po nekad 1-2 sata da ga malo operem i tako to :icon_smile:
 
Hehe, odlicno Sekula, na prvoj slici bas lijepo sjeo, na drugoj malo manje :D

Nego, ja sam bio tvog misljenja i sam tvrdim da se sve moze prepravit i upasat ;)
 
Član
evo zavrsio i dasku za zvucnike napokon...razvlacio sam je bas dugo,uvek me nesto ometalo pa sam je zadnja danas morao zavrsiti...evo samo kako daska izgleda napolju a ovih dana slikam kako izgleda u autu i nosace od daske kako izgledaju posto sam i njih isto presvukao


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
evo kako daska izgleda u autu


Uploaded with ImageShack.us

a tu je i nosac koji sam takodje presvlacio...i posto nisam imao upaljac ubacio sam ga u ovu zadnju dasku da bi nekad mogao da pustam muziku preko tranzmitora...malo da se razlikujem od ostalih i malo da se ljudi nasmiju :lol:


Uploaded with ImageShack.us

a evo i nesto probno malo sa naljepnicama...trenutno sakupljam neke nalje pa cu da ih polepim kad sve lepo isplaniram
ova je cisto probna i na obicnom papiru :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us
da nije dzabe ime "FIESTA" :D
 
Joj Sekula, ne radi se to tako :D

Dobro daska ispala, aj lajk, vec sam reko da mi se svidja fora sa izlazima ovim, sad za dernek treba samo aku, par zica i ta tvoja daska :icon_biggrin:
 
Član
za dernek je dovoljno hladno toceno:lol: ma prezadovoljan sam ovim zvucnicima,nisam ocekivao ni pola od onoga sto su pokazali...za pare koje sam dao extra zvuk,ima fin bas,ne volim ja kad previse lupa van auta..a fesa ima losu izolaciju pa bi bilo koji bas lupao vise napolju..lepo je imati neku kutiju ali to kad se bude imalo za neki posten projekat...za moj cef ovo je super,meni je vise uzitak sto to sam radim :icon_smile:
a naljepnice skupljam pa za par dana ima da uradim jos par komada :icon_smile:
 
Član
Član
neki dan zakovao termost i prokuvala fiesta na auto putu,sredja nije bilo nista ozbiljno...tako da sam danas zamjenio i termostat i termo-prekidac.. a vizuelno novina je sto sam nabavio galeriju (uzeo od clana pukim48) galerija spustena maksimalno koliko se mogla bez nekih vecih poduhvata,skracivani nosaci za 2cm...ovih dana cu da je rasklopim cijelu i da je farbam u mat crnu


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Sad lagano hrdjava hauba....;)

haha...ne idem ja na RAT...galerija ide u crno,a kad se mogne lepo limariju srediti i mozda neke sire fele kad se mogne pa da se ima razloga za spustanje
 
Top