FićoOoNiiiiii

FićoOoNiiiiii

Član
je cool, nemoj prodavat, bit ce ti poslje zao, koliko bi bio para takav...posalji pm :icon_question:
 
Član
Dane_crx je napisao(la):
je cool, nemoj prodavat, bit ce ti poslje zao, koliko bi bio para takav...posalji pm :icon_question:

heh moze se ovo nabaviti jos ali ljudi cuvaju druze evo npr blizu mog mjesta covjek je u Luxemburgu i kad dodje ovamo ima ficu novog i njega voza ali ne bi ga prodao najloni si na sjedistima, u blizini Banovica covjek takodje ima ficu, ali kontrasa smjestio ga je u sobu i nema mu napolje i tako to ima tih situacija i pomalo smijesnih heh.

Imam u garazi takodje jednog od prije sto sam ga objavio kako sam ga uradio i sta sam mijenjao, ali morao je otici tu sam se pokajao, ali evo ispravio sam gresku, a uskoro i odg na pm ;)
 
Član
eh konacno sam se odlucio na priredbu sto se tice farbanja i preuredjenja fićonija sve ostaje na njemu klasika samo druga boja i malo mu dizem zadnji trap posto je legao al problem je rijesen nabavio sam odgovarajuce rijesenje za to ;)
 
Član
E ovo je zanimljivo,ekstra ti je ficonji jos kad legne nova boja imas raritet a ocuvan je odlicno ;) ,za tobom ce se okretati na cesti.
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
E ovo je zanimljivo,ekstra ti je ficonji jos kad legne nova boja imas raritet a ocuvan je odlicno ;) ,za tobom ce se okretati na cesti.

hvala druze trudim se da ga sredim, ali sad ce biti ono sto kazu bit pic pic hehe ima jos auta kod majstora pa cim zavrsi meni ide pocinju radovi jos kad sjedne boja ima da ga nema hehe :lol: :D
 
Član
eh kao sto sam rekao da je cofiju potrebno da se osvjezi boja i konacno sam se odlucio na to i boju koju sam odabrao upravo jeste folcika od majstora koji mi je radio fijuka, bas sam pomislio da bi bas mogla da mu cuci ono fajn skroz :D

.Nemam nekih slika dok se je radio, ali evo bar nesto :




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


boja koja mi se extra svidjela i majstorova FOLCIKA :D



Uploaded with ImageShack.us

i konacno zavrsni dio, cofi je ispao ovako :



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

posto nije imao retrovizore trazio sam nesto sto bi mu moglo da pase pa sam nasao nesto malo, ogodno, a simpaticno jos malo pa F1 hehehehehe :lol: :lol: :lol:



Uploaded with ImageShack.us

nadam se da cu uloviti i suncanih dana kad cu da ga okupam i da se moze istaci boja ZASTO BAS TA??? ;)
 
Član
ne stoje mu ti retrovizori.... 14 km oba :D :D
nabavi mu origigi;)
ficoni ispao odlicno, al treba mu jos mnogo da bude tip top, unutra vani, neke felgice od njega itd ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
ne stoje mu ti retrovizori.... 14 km oba :D :D
nabavi mu origigi;)
ficoni ispao odlicno, al treba mu jos mnogo da bude tip top, unutra vani, neke felgice od njega itd ;)

e bas to su ti retrovizori :D heh, a origigi jbg tesko je naci, mada su i veliki spram auta koliki je cofi ti retrovizori su glomazni pa se meni licno ne svidja, a jos fele su u planu i to kakve alu 13-tice, a i ove nejgove celicne 12 kad se urade lijepo mu cuce, a sto se tice unutrasnjosti sjedista su ocuvana i te kako niti su poderana niti prodrobljena, a da bude tip top trebam mu jos karambolke dobro ispolirati do kroma i kocnice, al vec sam nabavio novi kocioni sistem i kocione cilindre tako da ide uskoro ;)

normala je napisao(la):

hvala druze ;)
 
Član
nađi mu neke niklovane male retrovizore i bice ko bombona ;) probaj ih sa nekog skutera navrnut sta fali :icon_smile:
 
Top