FićoOoNiiiiii

FićoOoNiiiiii

Član
u garazi sam imao jednog koji je otisao sredjivao sam ga za sebe ali ipak je morao otici tu sam napravio veliku gresku ali da se ispravi bilo je i suvise kasno pa sam se bacio na posao trazenja novog FIĆE uglavnom sve koje sam pogledao nisu imali onaj sarm da me osvoji imali su nesto sto nije njihovo, ali posto sam u tom planu vrlo uporan i nasao sam jednog koji je sav original cak sto mi godi i s limom i motorom. Iskreno iako je 81 godiste na limu nema packe hrdje sto me je odusevilo, motor je kao curica presao svega 48057 sto je meni licno bilo za ne povjerovati ali eto ima svega i covjek mi je pricao relacije koje je isao s njim, samo sta je potrebno i sto cu uraditi nekada jeste samo ga fino ospricati i to je to a sve ostalo ostaje kako jeste da puno ne pisem slike ce pokazati sve :)







Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us





i kao sto sam rekao predjenih nevjerovatnih


mislim da je ovo orginalni radio u njemu


Uploaded with ImageShack.us

presvlake iz davne 81


Uploaded with ImageShack.us









Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

i na kraju nije ni cudo sto je mreza tu nije registrovan od 2006 godine
 
Početnik
fin cofi,a to za kilometrazu mozda je se brojcanik obrno par puta pa tako pise :D

fini cofi pravo u globalu pazi i cuvaj ga ;)
 
Član
road_runner je napisao(la):
fin cofi,a to za kilometrazu mozda je se brojcanik obrno par puta pa tako pise :D

fini cofi pravo u globalu pazi i cuvaj ga ;)

ne vjerujem da je vracano ista zato sto mi je covjek rekao da ga je kupio novog i da je samo 3 puta isao na more u Crnu goru i da je isao na posao nekada s njim i to je to dok je covjek mogao sad ne moze pa sam ja uletio za njega ;)
 
Početnik
colibri je napisao(la):
road_runner je napisao(la):
fin cofi,a to za kilometrazu mozda je se brojcanik obrno par puta pa tako pise :D

fini cofi pravo u globalu pazi i cuvaj ga ;)

ne vjerujem da je vracano ista zato sto mi je covjek rekao da ga je kupio novog i da je samo 3 puta isao na more u Crnu goru i da je isao na posao nekada s njim i to je to dok je covjek mogao sad ne moze pa sam ja uletio za njega ;)

onda je ipak moguce da je tako ako je prvi vlasnik i slicno,samo molim te nemoj ga nistra djidati,samo redovno lickaj i slicno,fico je to on je najljepsi u origigi obliku jedino nekad kad htjednes ofarbaj ga nanovo u istu boju i gotovo ;),,neka je sa srecom
 
Član
road_runner je napisao(la):
colibri je napisao(la):
road_runner je napisao(la):
fin cofi,a to za kilometrazu mozda je se brojcanik obrno par puta pa tako pise :D

fini cofi pravo u globalu pazi i cuvaj ga ;)

ne vjerujem da je vracano ista zato sto mi je covjek rekao da ga je kupio novog i da je samo 3 puta isao na more u Crnu goru i da je isao na posao nekada s njim i to je to dok je covjek mogao sad ne moze pa sam ja uletio za njega ;)

onda je ipak moguce da je tako ako je prvi vlasnik i slicno,samo molim te nemoj ga nistra djidati,samo redovno lickaj i slicno,fico je to on je najljepsi u origigi obliku jedino nekad kad htjednes ofarbaj ga nanovo u istu boju i gotovo ;),,neka je sa srecom

ma samo orginalno stanje i takodje ide crvena boja samo sto ce najvjerovatnije metalik ici i hvala druze
 
Član
Ekstra auto. Cestitam na kupovini. Ja bih na tvom mjestu samo dobro ispolirao ovu njegovu boju jer mi djeluje jako zdrav, steta bi bilo jos da ga farbas. Koliko si ga platio ako nije tajna?
 
Član
hvala svima
trebat cu ga ospricati posto ga je htjeo osvjeziti s bojom boja mu bila na par mijesta izblijedila pa on ga zasrao jos vise nagrubo ga ospricao al nema veze uradit ce se on kako valja kad tad, a nije tajna covjek trazio 1300 pa sam ja zakovao, al sam nastavio traziti dalje pa slabo je sve i ponovno se vratio istome i ponudio mu 1000 pa jedva je pristao ali eto dobro je kad se dobro zavrsi :D
 
Član
stvarno je lijep i u ekstra stanju..obavezno ga raskopaj i pod predji antikorozivnom bojom pa onda u podnom zastitom;)
 
Početnik
skoro identicnog ja sebi kupio kad sam imao 16 godina, na satu imao 36 hiljada...al ja tada bio chuner, unistio ga u pokusaju da napravim Bugatija od njega :D

restauriras ga i imas zvijer, imam ja nesto dijelova od fice, ako ti zapne ;)
 
Top