Fico VS GTR

Fico VS GTR

Legend
Ispostovo je zvukom. Ali mislim da kada bih birao naj zvuk, bila bi:
1. Dedra
2.Basta
3. Opel 4,2
4.Fico
5. Bijela Corsa
6. Bole Corsa
7. Trabant
 
Član
Fićo je baš dobro odraćen u svakom pogledu, lijepo je vidjeti i kod ovih prerada za 402 race da ljudi misle i na estetiku a ne samo da to ide :)

Iz kojeg mjesta su ovi sa fićom, nema ih po forumima ?!
 
Član
u njemu je motor od hayabuse koliko znam, i auto izgleda fantasticno i isto tako ide
 
Član
Kad sam pogledao video, ovo i nije fica nego samo izgled fice... Nema apsolutno nista ficino osim izgleda. Da bi se reklo da je fica i da je original fica on bi morao imati njegovu sasiju, mulde, sve, a onda ti ubacivas motor pa pregradjujes, amortizere opruge i ostalo prepravljas, upases i slicno... Ovo je druga prica, On sa ovim moze sad napraviti yugu ili bilo koje drugo auto, napravi yugin izgled i samo nabaci zaserafi i eto yuge...

Projekat je stvarno super i uradjen je vrhunski a za zvuk da ne pricam i ubrzanje :D sav se najezim :D
 
Član
Kad sam pogledao video, ovo i nije fica nego samo izgled fice... Nema apsolutno nista ficino osim izgleda. Da bi se reklo da je fica i da je original fica on bi morao imati njegovu sasiju, mulde, sve, a onda ti ubacivas motor pa pregradjujes, amortizere opruge i ostalo prepravljas, upases i slicno... Ovo je druga prica, On sa ovim moze sad napraviti yugu ili bilo koje drugo auto, napravi yugin izgled i samo nabaci zaserafi i eto yuge...

Projekat je stvarno super i uradjen je vrhunski a za zvuk da ne pricam i ubrzanje :D sav se najezim :D
To jeste, cjevasta sasija i milion drugih stvari, al momci su se maksimalno potrudili, za svaku sitnicu :) Da nema proklizavanja na startu, vjerujem da bi mogao nisko 10 ici :)
 
Top