fiat tipo

fiat tipo

Član
Trenutno mi nije digitalac kući pa sam mobilnim napravio dvije slike.Biće detaljnije uskoro
 

Prilozi

  • IMAGE_137.jpg
    IMAGE_137.jpg
    251,3 KB · Pregleda: 14
  • IMAGE_138.jpg
    IMAGE_138.jpg
    267,5 KB · Pregleda: 38
Član
Stiže zima pa kontam neke bolje sijalice uzeti jer nemam maglenke pa se dvoumim između osram cool blue ili nightbreaker.Interesuje me koje su bolje po kiši i magli naravno noći i naravno cijena jer nemogu naći nigdje cjene na bh tržištu.Znam da su teme otvarane često puta ali me interesuju iskustva vozača koji su koristili ove sijalice na autu,ili maglenke da kupim,stvarno više neznam..........
 
Član
imas dosta tema sa tim pitanjima,nadji kod mene imao sam ja jednu...A sto se tipa tice,jesi li razmisljao da dovuces nekog grandtourisma iz slovenije?ortak dovukao sa full opremom za 200e u extra stanju.
 

323

Član
Skini ove oznake nazad i ovu naljepnicu BIH zamjeni sa providnom,izgledace lijepse bar meni bi bilo tako bolje.Sretno u daljim radovima.
 
Član
dellas je napisao(la):
imas dosta tema sa tim pitanjima,nadji kod mene imao sam ja jednu...A sto se tipa tice,jesi li razmisljao da dovuces nekog grandtourisma iz slovenije?ortak dovukao sa full opremom za 200e u extra stanju.

Da nema možda onaj spojler pozadi na gepeku da proda??
 
Član
Sutra idem u tuzlu najvjerovatnije neke trosistemce magnatove da nabacim i tapaciranje maske sa ozvučenjem....Imali ko da sa folijom potamljuje krov na autu??
 
Top