fiat tipo

fiat tipo

Član
Evo i mog Fiat Tipa iz 91,sa 1.6 AGT motorom i 90hp.Trenutno se još sređuje [attachment=16392][attachment=16393][attachment=16394][attachment=16395][attachment=16396][attachment=16397][attachment=16398]U planu je sledeće prednje kočnice od fiat crome,ventilacioni diskovi,abarth krovni spojler,sportski volan momo,modifikacija prednje maske,potamljivanje zadnjih bočnih stakala,neonke,niži amortizeri,potamljivanje zadnjih svjetala.
 
Član
aj lajk pjes stejsn:cool:
felge prefarbaj u sivo,bijelo...vidi da napravis malu tablicu,stavi je na lijevu stranu umjesto velike,al se prvo raspitaj kako to policija gleda,pisu li kazne:cool:
 
Početnik
s tablicom malom ja sam imao problema,nekad kad sam vozio BMW-a.
felge pod hitno farbaj
 
Član
Kakvi su ovo retrovizori? Mislim da si fulao sa njima, ostalo se sve da srediti...

Aditas je napisao(la):
Kakvi su ovo retrovizori? Mislim da si fulao sa njima, ostalo se sve da srediti...

Enivej... dobro je auto.. imao sam i ja Tipa 1,7 dizel..
 
Član
Tipo je OK vozilica a par stvari trebas promijenit!
- retrovizore ako imas vrati one fabricke
- felge ofarbat
- policu sa zvucnicima tapacirat u eko-kozu i vidi koji valjaju zvucnici ostavi samo njih il'kupi kvalitetnije
- monitor ugradi nekako drugacije,ovako ti ga lagano mogu ukrasti i spoji ga na DVD
- i playstation ugradi negdje ako ga vec koristis ak'ne izvadi ga il' dobavi 2
- kupi neki zavrsetak za auspuh pa ugradi fino ce izgledat
- zadnja bocna stakla mos isto zatamnit....

Eto par savjeta pa sretno u nastavku i daj nam slike radova! ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
Tipo je OK vozilica a par stvari trebas promijenit!
- retrovizore ako imas vrati one fabricke
- felge ofarbat
- policu sa zvucnicima tapacirat u eko-kozu i vidi koji valjaju zvucnici ostavi samo njih il'kupi kvalitetnije
- monitor ugradi nekako drugacije,ovako ti ga lagano mogu ukrasti i spoji ga na DVD
- i playstation ugradi negdje ako ga vec koristis ak'ne izvadi ga il' dobavi 2
- kupi neki zavrsetak za auspuh pa ugradi fino ce izgledat
- zadnja bocna stakla mos isto zatamnit....

Eto par savjeta pa sretno u nastavku i daj nam slike radova! ;)
Naravno još se radi ovo je privremeno

ovako nešto planiram[attachment=16430]
 
Član
Uh jarane, po ovome sto si poslao, jedino sto ti i taj Granturismo sa slike imate zajednicko je marka vozila.....nhf, ali po slikama ne bih bas rekao da ides u smjeru koji si zacrtao....
 
Član
pomalo se radilo i dobavio sam oridjidji retrovizore od tipa i postavio.CPU od tipa 1.8.E sad dali ste radili kada pjeskarenje felgi jer su mi se pocele pojavljivati neke tackice i dali bi ja mogao sam nesto uciniti i kakav materijal je potreban

Gdje se moze uraditi potamljivanje stakala llumar foliom.
 
Član
Bolje ce izgledat sa orginalnim retrovitorima! :cool: ;)

A sto se tice skidanja stare boje mozes kupit u radnjama gdje prodaju boje i lakove imas sluz za skidanje stare boje naneses je i onda sa spartlom skidas staru boju, mos' i smirglat a pjeskarenje je najbolja varijanta......
 
Top