Fiat Tipo 1.6

Fiat Tipo 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
decko sta se ljutis sta ti ja mogu sto si zeznuo za gume onda nista od saveta a zeka mi je rekao par finti tvoj izbor
 
SUMACHER je napisao(la):
decko sta se ljutis sta ti ja mogu sto si zeznuo za gume onda nista od saveta a zeka mi je rekao par finti tvoj izbor

Coa ne razumem ljude kao sto si ti, stavljaju te 15- ke a gume celave po ovim jadima i ledu pa bolje da si mu stavio klizaljke ... neka vam je bog na pomoci ali izgleda neki odavde zele da ih spartlom skidaju nedo bog :icon_cry: zalosno necu se vise ni javljati na ovu temu
 
pa kad skontas decko je neiskusan prvo auto eeeee nego kad si polozio vozacki sreco juce pa odmah mislis da si munja trans
 
Član
svakom al bas svakom tuneru koji voza auto preko zime se desi da bar jednom osteti auto ma kakve gume on imo jer nasa auta nisu auta za sve i svasta i samim tim su izlozena dosta vecem riziku da na*ebu, i zato ja mislim da svaki tuner,bez obzira bilo auto manje il vise napucano, gleda samo kako da prezimi zimu a da ne osteti previse svog ljubimca. I iz tog razloga ces na golfu dvojci koji ima kristalne farove i stopove, spojlere i zakovan je do zemlje vidit obicne crne celicne felge il ako si malo sretniji vidices i ratkape. a i jos nesto da ti kazem, zimska sol nadgriza aluminijske felge i samim tim ih cini meksima, a to se moze primjetit vec nakon jedne zime kad naletis na neku malo samo vecu rupu desice ti se da ti se felga iskrivi. stoga bolje skini te felge nabi neke ma bilo kakve samo da imaju sto je moguce bolje gume i lagano dok ne prodje zima i snjeg. a kad to prodje onda natakni alu felge i igraj se shumahera po magistralama :D
 
dobro dosao
eddo je napisao(la):
svakom al bas svakom tuneru koji voza auto preko zime se desi da bar jednom osteti auto ma kakve gume on imo jer nasa auta nisu auta za sve i svasta i samim tim su izlozena dosta vecem riziku da na*ebu, i zato ja mislim da svaki tuner,bez obzira bilo auto manje il vise napucano, gleda samo kako da prezimi zimu a da ne osteti previse svog ljubimca. I iz tog razloga ces na golfu dvojci koji ima kristalne farove i stopove, spojlere i zakovan je do zemlje vidit obicne crne celicne felge il ako si malo sretniji vidices i ratkape. a i jos nesto da ti kazem, zimska sol nadgriza aluminijske felge i samim tim ih cini meksima, a to se moze primjetit vec nakon jedne zime kad naletis na neku malo samo vecu rupu desice ti se da ti se felga iskrivi. stoga bolje skini te felge nabi neke ma bilo kakve samo da imaju sto je moguce bolje gume i lagano dok ne prodje zima i snjeg. a kad to prodje onda natakni alu felge i igraj se shumahera po magistralama :D

i eddo je u pravu
 
Početnik
jest eddo u pravu,ev danas kod nas u kaknju cijeli dan se ljudi klizaju,pa neko stigne ogradu,neko banderu..
 
Član
SUMACHER je napisao(la):
jok to tvoje je ligure a ne bob hahahahahhahahhaah

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

ej ljudi ja mislim da je stvarno dosta. pretjerano smo se okomili na momka. neka ga ajde ionako mi svi furamo svoje stilove. njegov je takav zasad, al dok malo sazrije ba doce pameti. u svakom slucaju fiat je lijep i svaka cast na svemu. predpostavljam da ces ga jos radit, pa kako ga budes radio postavljaj slike, jbga ovaj forum i jest napravljen da se mozemo falit svojim bibijima heheheh
 
Član
druze evo ti jos jedna slika da imas u svojoj kolekciji i da vidisa kako je dobar bio dok je bio u vlasnistvu mog jaran i ti ga tako nastavi cuvati pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top