Fiat Tipo 1.6

Fiat Tipo 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa sta ja znam rekao je moje prvo auto kod nas u bg se ne govori moje ako ti ga je stari uzeo hahahahhahahahahah
 
Pozdrav cjenjeni prijatelju, vidim da ima dosta ovih koji vole italijanska auta. Ali ipak mislim da bi bilo bolje da si golfa kupio, jer kao sto vidim stavljene su 15 a sad je zima u bh, ne vjerujem da i u foci nema snijega. ali staces nasi ljudi su takvi seljaci
 

IGY

Član
SUMACHER je napisao(la):
pa sta ja znam rekao je moje prvo auto kod nas u bg se ne govori moje ako ti ga je stari uzeo hahahahhahahahahah

a kod nas u Sarajevu je red da se neko predstavi kad dodze negdj, imas fino podforum novi clanovi idi i predstavi se
 
onda cu ovde da se predstavim posto se bolje snalazim u kolima nego na racunaru moje ime je boban drugovi me zovi bobi sumacher imam 27 god moj ljubimac je golf 4 i sta reci gulim ga do maksimuma 6x su mi uzeli vozacku radi brze voznje i sta vise reci osim nemojte se ljutiti sto se ne snalazim dobro na racunaru hehehheh
 
SUMACHER je napisao(la):
onda cu ovde da se predstavim posto se bolje snalazim u kolima nego na racunaru moje ime je boban drugovi me zovi bobi sumacher imam 27 god moj ljubimac je golf 4 i sta reci gulim ga do maksimuma 6x su mi uzeli vozacku radi brze voznje i sta vise reci osim nemojte se ljutiti sto se ne snalazim dobro na racunaru hehehheh

Brate ja sam DIZNA iz Bijeljine, ja mislim da smo se upoznali prije 2 godine u zaluzanima vozio sam deltu vasinu, sigurno si cuo za mene, a mozda me se i sjecas ja mislim da se tebe sjecam, jesi ti ono sa eksericama bjezo muriji od cukarice do zemuna Ako si iz BG onda sigurno znas Vasu opela sa cukarice sa njim sam dobar pravo, pozdravi mi ga puno.
 
brate kako ne znam opela isli u skolu zajedno mada sada nismo nesto bliski jer sam ga pocepao na magistrali a znas da je decko ponosan nece do revansa da prica nema sanse a ti di dizna poznato
 
eee sta dizna secam se dobar si ti pravo kad cemo na magistralu da se zezamo jesam zbrisao sam im taj dan ali su me drugi ulovili i ode vozacka ali veza iz murije i dobro sam prosao kad ces opet za bg dobro si onda u zaluzanima vozio respekt brate respekt
 
Ma znam brate moj sta mi imas o vasi pricati, znamo se sto godina.....
A znam i tebe jbte, odosmo mi puno od teme. zelim momku puno srece i ne srljaj na pocetku da te nebi spartlom skidali drug. toliko od mene
 
da e ovo za decka meni se kao automobil tipo svidja keve mi respekt videcu sa zekom on je mahnicar u zemunu i j.. iskusan je  da ti da koji savet raspitat cu se ja nije frka aa dizna vasa ti je pukao skroz izgubio je par magistrala u zadnje vreme otisao je u veliki minus drama jos je na onoj svojoj alfi i sta dalje da ti pricam ne moze se tako auto je za nas vek trajanja 2 god najvise  a ti znas odkad on ima ono svoje g....
 
ma znam sve stari moj ako bog da iza srpske nove dolazim tamo pa se vidimo treba da pazarim jednu integralku u vrscu pa cu navratiti i do vase aj me kontaktiraj i ostavi broj moba da popijemo jelenka ako bog da
 
pozzz bracika cucemo se a igy primi moje izvinjenje kao sto sam rekao ne snalazim se tako dobro za racunarom sory i respekt
 

IGY

Član
SUMACHER je napisao(la):
pozzz bracika cucemo se a igy primi moje izvinjenje kao sto sam rekao ne snalazim se tako dobro za racunarom sory i respekt
OK eto predstavio si se ali opet u pogresnoj temi no nema veze, mozdi ti administratori oproste :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top