Fiat Stilo SW

Fiat Stilo SW

Član
Bendzi je napisao(la):
Dobra stilovka.. :icon_biggrin:

Baš mu fino čuče tamni farovi i štopke.. A ovo da ga spustiš, u potpunosti se slažem s ostalim članovima, spuštaj odma ..

Sretno ti u daljim radovima i neka te dobro služi...

Hvala drug nadam se da ce sluziti kao i do sad :icon_smile:
A sto se spustanja tice ne znam gdje da nabavim za karavana opruge,postavio sam temu da vidim zna li neko slucajno al jos niti jedan odgovor nisam dobio :icon_question:
 
Član
evo mali update,jos nekih sitnica sam radio na Stilu pa ovako da krenem redom:
farove sam vratio na fabricko stanje znaci skinuo boju i opet su prozirni jer me je na tehnickom pregledu malo peglao oko toga a i murija 2-3 puta me oko toga smarala
felge sam ofarbao u bijelu boju sto se isto tako vidi na ovoj slici i naravno iz dosade sam uradio i retrovizore u italijansku zastavu,uz to xenoni su me nesta zezali pa sam ih zamijenio i ovoga puta kupio kvalitetne sa god. garancije :)
to je to otprilike ovih par sitnica za sada kad se opet nakanim vidjet cu sta cu dalje :)
evo par slika kako to izgleda
IMG_0625[1].JPGIMG_0577[1].JPG IMG_0630[1].JPG IMG_0565.JPG
 
Član
ovo sa retrovizorima je extra detalj :)
Zatamni samo malo farove idi jedan il dva sloja nemoj ko prošli put :D
I ja cu svoje malo samo tonirati, neki dan sam probo pa nije lose :)
 
Član
ovo sa retrovizorima je extra detalj :)
Zatamni samo malo farove idi jedan il dva sloja nemoj ko prošli put :D
I ja cu svoje malo samo tonirati, neki dan sam probo pa nije lose :)
ma vjeruj mi zadnji put sam jedva skinuo boju,koristio sam i razrijedivac i aceton i benzin ma sve i na kraju kad je od svih tih supstanci omeksalo malo uzeo i pomalo gulio skalperom tako da cu razmisliti o zatamljivanju farova :) a to da mu stoje tonirani farovi,slazem se u potpunosti :)
 
Član
ubija ga stilo :D
ovo na retrovizorima je folija ili ?
stilo je zmaj :D a ovo na retrovizorima sam radio sprejem,nisam htio foliju,stim da sam gornji dio plastike farbao u boju zastave a donji sa transparentnom crnom uglavnom sam sam rardio i prvi put tako da sam se malo napatio al isplatilo se haha:D
 
Top